20160610_16313910 червня відбулося пленарне засідання 13-ї позачергової сесії.
На порядку денному було 3 питання:

1.Про реорганізацію державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» шляхом приєднання.

2.Про передачу управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради функції замовника будівництва об’єктів комунальної власності.

3.Про внесення змін до бюджету міста на 2016 рік.

Звісно самим важливим було питання реорганізації СМСЧ4, під час якого пройшло широке обговорення проблеми. Міській голова пояснив ситуацію на даний час з передачею СМСЧ4 в місто та відповів на численні запитання.
Він розповів , що на даний час він вже затвердив новий розширений штатний розклад комунального закладу, в який по суті були об`єднані існуючий штатний розклад державної СМСЧ4 та комунальної СМСЧ. Таким чином весь персонал переходить автоматично до нового комунального закладу
До вересня 16 року пройде повністю реорганізація і буде затверджений вже новий штатний розклад.

20160610_163117

На питання депутата Камозіна Юрія про скорочення персоналу, Олександр Супрунюк ще раз запевнив, що принаймі до вересня місяця жодного скорочення НЕ БУДЕ!
Також міський голова розповів, що наразі з державного бюджета ми вже точно не отримаємо в повному обсязі медичну субвенцію у розмірі 23 млн. грн, але ще є надія отримати хоча б 10 млн. грн.
Після тривалого обговорення питання було поставлене на голосування з деякими правками, та було підтримано депутатами.

Наведемо коротко зміст проекту рішення:

  1. Реорганізувати державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» (код згідно з ЄДРПОУ 33977967) шляхом приєднання до комунального медичного закладу Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина м.Нетішин» (код згідно з ЄДРПОУ 40365451).
  2. Створити комісію з припинення юридичної особи (далі – комісія з реорганізації) державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» у складі згідно з додатком.