Молодіжний Чемпіонат України з боулдерінгу, який відбувся нещодавно в місті Кам’янці-Подільському, зібрав більше сотні спортсменів з чотирнадцяти регіонів України. Взяли участь у чемпіонаті і скелелази з міста-супутника Хмельницької АЕС, які вже не перший рік показують достойні результати та стають призерами змагань різного рівня.

Зокрема, у віковій категорії 2005-2006 років народження, вихованиця нетішинського клубу скелелазіння Вікторія Нікітіна посіла друге місце.

Серед спортсменів вікової категорії 2003-2004 років народження, де була найбільша конкуренція, впевнено до трійки найкращих увійшла Катерина Педько із міста енергетиків.
Варто відзначити і Ярослава Кондратюка, який опинився за крок до п’єдесталу, посівши четверте місце та Ярослава Петровського – фіналіста змагань.
Розповідаючи про успіхи підопічних, тренер нетішинського «Клубу альпінізму та скелелазіння» Олександр Веремійчук, який працює начальником дільниці енергоремонтного підрозділу ВП ХАЕС, згадує і перший міжнародний досвід юних спортсменів.

Наприкінці травня цього року, у складі української юнацької збірної, Катерина Педько та Ярослав Кондратюк взяли участь у тренувальних зборах в Австрії, по завершенні яких відбулися змагання. Українська команда скелелазів здобула золото в особі вже відомої Ніки Потапової. Нетішинські скелелази виступили достойно, проте, нагороди міжнародного рівня ще попереду.

Довідково:
Боулдерінг (англ. bouldering) – вид скелелазіння, який складається із серії коротких (5-8 перехватів) надскладних трас. Назва походить від англійського «boulder» (валун), bouldering – лазіння по валунам.

Інформаційний центр ВП ХАЕС