футбол1

На тижні, що минає, дипломом управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації нагороджена команда КДЮСШ «Енергетик» з м. Нетішина за друге місце у спортивних змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги Хмельницької області серед юнаків 2002-2003 років народження.

Фінальна частина ДЮФЛ ХО U-14 проходила на відкритих зелених майданчиках обласного центру.

дюсш3Спершу шість команд «розійшлися» по двох групах, де нетішинцям випало помірятися силами одразу з двома тамтешніми школами-клубами – ДЮСШ-1 та ДЮФК «Поділля». Обидві хмельницькі команди були «покладені на лопатки» нетішинцями – відповідно 3:1 та 4:0. Наставник нетішинської футбольної дружини – тренер відділення футболу Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Володимир Возьний.

У фінальному поєдинку «коса» натрапила на «камінь»: КДЮСШ «Енергетик» доля звела з черговою командою з Хмельницького, переможцем паралельної групи – ДЮСШ-1 (інший склад). У результаті – 2:1. На жаль, не на нашу користь.

Але виступ нетішинських футболістів, безперечно, успішний. Адже були «розчавлені» дві з трьох команд-господарок, а для загальної перемоги не вистачило хіба фортуни.

Відмінно виступили вихованці Володимира Возьного у квітні цього року й у фінальних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2003 р. н., посівши перше місце. Аналогічно, до речі, проявили себе під час цих же змагань футболісти ще одного тренера відділення футболу Нетішинської КДЮСШ Леоніда Коробчука (в категорії, де виступали на рік молодші спортсмени). Подальша доля наших команд склалася наче під копірку: в зональних всеукраїнських змаганнях, які приймало м. Рівне, господарі виявилися нелюб’язними, не пропустивши попереду нікого, хоча нетішинці добряче «дихали їм у потилицю». Як наслідок – теж другі місця. Але це, знову ж таки, солідно.

Цьогоріч Нетішинській КДЮСШ виповнилося 30 років. Червень недаремно обраний місяцем, хоч і скромних, та усе ж святкувань ювілею, адже для змагань у літній період «запалюється червоне світло» і настає період умовного затишшя.

Сумлінно, плідно та професійно, вносячи вагомий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного і молодіжного руху у місті, працює весь чисельний колектив Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС. Тож, вітання зі святом!

 

http://www.netishynrada.gov.ua/