mIpRWXsEGZ4++Повноцінною волонтерською дільністю ГО “Нетішинска Самооборона” почала займатися влітку 2014 році, коли на сході йшли запеклі бої.
Саме 19 червня 2014 року розпочалася повномасштабна благодійна  акція «ПІДТРИМАЄМО СВОЮ АРМІЮ. ВРЯТУЄМО КРАЇНУ»

 

допомога військовим+Хоча насправді ще за 2 місяці до того члени організації вже почали долучатися до волонтерства.

Так ще 17 квітня 2014 року на зборах ГО «Нетішинської самооборони» до ії членів звернулася за допомогою   дружина мобілізованого нетішинця з 51 ОМБригади Збройних сил України, що знаходиться під м.Рівне та очікує передислокацію на східний кордон України.

Вона розповіла  про дуже  скрутне становище військових.

 

Звісно Самооборона вирішила допомогти військовим, і тому було вирішено  звернутись до підприємців за допомогою, зокрема до  підприємців продовольчого  ринку та всім небайдужим містянам.

На цiй фотографії Саша Бойко, Макс Бендяк, Ксюша ФорсюкВже на слідуючий день були рознесені листівки на «маленькому базарчику», як підприємцям так і звичайним громадянам.
Все зібране було відправлено хлопцям в 51 бригаду.

А вже 19 червня 2014 року в місті з`явився білий намет Самооборони, в якому волонтери почали збирати кошти, продукти та речі для нетішинських військових на сході.

DSC08609+
Паралельно почали збирати інформацію о тих нетішинцях, які вже знаходилися на сході України. Частково ортимали інформацію з військомату, частково від нетішинських добровольців, які ще тоді не належали на ЗСУ або МВС, решту від родичів, які почали звертатися да нашого штабу.
На початку нашої акції все зібране передавалося  війсковослужбовцям з Нетішина, якіх тоді було  всього 15 чоловік в 4 підрозділах ЗСУ та 2 добровольчих батальонах. Це були 51 окрема механізована бригада з Володимир-Волинського, 25-а повітряно-десантна бригада з Дніпропетровська, 95-а окрема аеромобільна бригада з Житомира, батальон «Айдар», 7 батальйон ТРО м.Хмельницького, батальон «Дніпро-2».

DSC08537Основні проблеми на початку війни  це були бронежилети та каски, прилади нічного бачення та тепловізори, яких майже не було у військових частинах. Саме волонтери забезпечували всім цим на початку війни на сході.

Далі вже пішли хвилі мобілізації і нетішинців на сході ставало все більше і більше. Всього за ці 2 роки до Самооборони за допомогою  звернулося більше 300 військовослужбовців.

Всього з початку нашої благодійної акції волонтерами Самооборони завдяки допомозі нетішинців було зібрано та витрачено більше 1,4 млн грн.  Звісно потік допомоги в останній час значно скоротився, Основну допомогу в 2015-2016рр році нам надавали трудові колективи ВП ХАЕС, з якими ще  на початку 2015 року була налагоджена тісна постійна  співпраця , яка продовжується і досі.

z_QVD1iONTkМи проводили благодійні акції, а зібрані кошти витрачали для нетішинських військових, що перебували в АТО.

Це  «Фото патріота»,  «1 вересня без квітів»,  «Запалимо небо вогнями свої сердець», «Ліхтарики пам`яті», «20 тютюнових патронів», «З любов`ю від нетішинських господинь», «Зігрій солдата теплом своєї душі», «Влаштуємо різдво на фронті» та «Подарунок на Миколая в АТО», «Фестиваль водного туризму».

За цей період ми здійснили 11 поїздок в зону АТО, під час яких доставляли бусами персональні передачі, військову амуніцію та продукти харчування нетішинським хлопцям.

 

P1300994+Кожного місяця ми публікуємо звіти по зібраним коштам та  придбаному спорядженню у соцмережах та ЗМІ.  Ознайомитися з діяльністю та звітністю організації можна у соцмережах Фейсбук, Вконтакті та Однокласниках на сторінках користувача «Нетішинська самооборона».
А також з 9 грудня  2015 року офіційну роботу почав новий сайт Нетішинської самооборони http://www.samooborona-netishyn.com.ua , де користувачи мережі інтернет не тільки можуть ознайомитись з діяльністю організації, а також можут звернутися з питаннями в онлайн приймальню, підтримати Електронні петиції м.Нетішина, а також і запропонувати  свої теми для петицій.

IMG_0078Сьогодні ГО «Нетішинська самооборона» не збирається зупинятися на досягнутому, та продовжує активну  волонтерську  діяльність.

     Дякуємо всім, хто на протязі нашої діяльності допомагав нам, підтримував, брав участь в акціях. Низький уклін Вам, нетішинці, за вашу щедрість, сердечність, людяність. Тільки завдяки Вам, небайдужим, ми маємо змогу підтримувати військових  сьогодні.

Наші перемоги- ваші перемоги, ваші труднощі – наші труднощі. Тільки разом ми сила – тільки разом ми  переможемо! Слава Україні!

  Запрошуємо до співпраці громадських активістів Нетішина, які бажають долучитися до громадської та волонтерської роботи в Самообороні.

 

голова ГО «Нетішинська самооборона»    Камозін Юрій (098 2256081)