генделикПосеред дитячого майданчика розташувалась торгова точка, де реалізовують спиртні напої, а віднедавна ще й проводяться будівельні роботи з реконструкції кіоску. Стурбовані жителі звернулись за роз’ясненням ситуації до міської влади ( http://lotel.com.ua/ )

 

Насправді розмір нового МАФА  не меньш ніж 4 на 5 метрів і перевищує площу старого мінімум вдвічі. Мало того під новою будівлею був зроблений гарний фундамент. Представник власника каже що це в них йде заміна фасаду!!!
У соцмережах було багато коментарів з цього приводу, далі самі цікаві:

  • МІСЬКІЙ ГОЛОВА : “По будівництву на пр-ті Незалежності 3 (на місці генделик1кіоска в дворі. будівництво повністю незаконне. Неодноразово виїжджав на місце перший заступник Скиба. припиняли поки не відїжджав. Направили документи в поліцію та інші інстанції. Будемо подавати в суд та приймати інші дії.            Але будівництво не припиняється. Жителі будинків лише збирають підписи і чекають, що хтось за них вирішить. Дійте активніше. Є ряд випадків, коли люди відстоювали і не такі обєкти. Але діяти треба грамотно в рамках законодавства. А то поліцію визвати і то бояться”

 

  • пані Наталля: “Пан “забудовник” сказав що він нічого не будує , це за його словами зміна фасаду . Нам казали що вирішать питання на черговій сесії ,то на мою думку до цього часу вже відсвяткують новосілля. І взагалі складається враження що на Варшавскій де майданчик для дітей там і пивнуха” .