хххНастав час стверджувати, що підготовка та проведення оздоровлення й відпочинку дітей і підлітків міста Нетішина у нинішньому році відбувається належним чином.

Про подробиці оздоровчої кампанії-2016 розповідає начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету міської ради Любов Рябчук:

– Починаючи з першого дня літа, упродовж майже трьох тижнів активно діяли 4 дитячі заклади відпочинку-табори з денним перебуванням дітей на базі загальноосвітніх шкіл міста. Відпочинковими послугами були охоплені 475 дітей, що належать до соціально-незахищених категорій.

Окрім цього, у ПЗОВ «Військово-спортивний наметовий табір «Форпост» (СК «Пульсар», керівник Михайло Ковальчук) відпочило 96 дітей і в спортивно-оздоровчому наметовому таборі «Козацька звитяга» (керівник Микола Колінько) – 100 дітей.

Усі дитячі заклади відпочинку функціонували з дотриманням вимог чинного законодавства. Був забезпечений раціональний режим перебування, з урахуванням санітарно-гігієнічних вимог та організацією збалансованого харчування дітей і підлітків. Усі діти, які направлялися на оздоровлення, пройшли безкоштовне медичне обстеження у медзакладі міста.

хххДля організації оздоровлення дітей у 2016 році із бюджету міста виділені 550 тис. гривень.

Ці кошти були розподілені у такий спосіб:

  • 228,4 тис. грн. – на організацію роботи дитячих закладів відпочинку-таборів з денним перебуванням дітей;
  • 155 тис. грн. – на придбання путівок у дитячі табори для дітей працівників бюджетної сфери міста (62 путівки);
  • 72, 9 тис. грн. – на придбання путівок у дитячі оздоровчі табори талановитим та обдарованим дітям (18 дітей); –
  • 67,2 тис. грн. – на придбання путівок дітям учасників АТО (17 путівок);
  • 17,5 тис. грн. – на придбання путівок дітям, чиї батьки трудяться у медсанчастині міста (7 путівок); –
  • 10 тис. грн. – на перевезення дітей пільгових категорій до дитячих оздоровчих таборів.

Загалом за кошти бюджету міста придбані 104 путівки.

Цьогоріч, у порівнянні з минулим роком, на фінансування оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків Нетішина було виділено на 160 тис. грн. більше. Проводилась також

робота щодо залучення коштів підприємств, установ, організацій міста на оздоровлення дітей міста Нетішина. Значний фінансовий вклад в оздоровлення дітей міста внесла ВП «Хмельницька АЕС».

За кошти обласного бюджету будуть оздоровлені 36 дітей пільгових категорій: 11 дітей – у ДОТ «Лісова пісня» Кам’янець-Подільського району Хмельницької області і стільки ж – у ПНЗ «ДЮОК»Чайка» Летичівського району Хмельницької області, а також 14 дітей – у ДОТ «Салют» Миколаївської області (с. Коблево).

За кошти державного бюджету оздоровлені 7 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківських прав, в УДЦ «Молода гвардія».

Станом на 01 липня 2016 року у таборах усіх типів оздоровлені 803 дітей.

 

netishynrada.gov.ua