DSC_1009Багато вже було статей про випалювання деревного вугілля на піонерці, багато списів зламали у Фейсбуці, але віз і нині там.  Проблема прогресує, кількість бочок росте, а міській голова розводить руками!

Навіть петиція є про заборону випалювання деревного вугілля на піонерній базі та взагалі поблизу міста Нетішин!

         Особливо коли туманна погода, над нашим містом стоїть завіса з їдкого чадного диму, найбільше це відчутно в нічний і вранішній час та в осінню пору, тоді навіть вікно не можна відчинити, бо від горілого в горлі шкребе. В такі моменти на вулицю вийти страшно.

Але мало хто в Нетішині знає, звідки береться той чад. Одні думають, що тліє пожежа в лісі, інші – що горять торфовища чи дачники спалюють відходи врожаю.

Насправді все простіше і жахливіше – на піонерній базі процвітає піратський бізнес, там стоять саморобні бочки для приготування деревного вугілля, тобто, для спалювання деревини. Місцеві газети та телебачення про це мовчать, тому й не дивно, що більшість людей нічого не знають.

Так само і міська влада в особі міського голови Супрунюка розводить руками: – нічого не можемо зробити.

Пряма мова – “В даному випадку може вплинути лише громадськість. Але не звинуваченнями міського голови в бездіяльності і різними писаннями в соцмережах, а реальним громадським впливом на безпосередніх учасників виробництва”.

яяяДійсно міський голова ж в нас нічого не вирішує! Йдіть і вирішуйте самі!

Дуже знайома універсальна фраза, яка виручає при неспроможності  або небажанні щось робити!
Ця тема знов і знов виринає на просторах інтернету, але люди продовжують дихати цією гидотою, особливо на Варшавській. Ось на днях знову цю тему підняли на просторах фейсбука.

А хто знає, в тих коптильщиків документи дійсно в порядку? Можливо трохи прояснити питання могла б якась депутатська комісія чи шо”- пише громадський активіст Василь Артем`єв у фейсбуці.

 

Далі цікаві коментарі міського голови та користувачів фейсбука.

яяя
яяя


яяя1  яяя

яяя

А ось таке креативне фото прислав нам пан Василь. Подібні об`яви висіли на під`їздах по вул.Варшавській
яяя