c2bcf9f53db1972b233492567272602c

При внесеннях змін до бюджету на 15-й сесії пропонувалося виділити 1,7 млн грн на придбання чергового вже 3-го автобусу, ніби то для забезпечення місцевих перевезень.

Це питання визвало широку дискусію як на бюджетній комісії так і на самому пленарному засіданні міської ради, тому що ніяких економічних розрахунків утримання та окупності цього автобусу надано не було (запрлата водіїв, запасні частини, пальне, технічне обслуговування та ін.)
Наш депутат Камозін Юрій виступав з цього питання як на комісії так і на сесії і розповідав колегам- “Але ж депутати  вже виділяли в цьому році (26.02.2016 р. на 7 сесії міської ради)  кошти на новий автобус, також 1,7 млн. грн.! 

Минуло півроку, але цей автобус досі не придбаний!  А тепер депутатам пропонують виділити гроші ще на один автобус!”.

“Нещодавно місцевий перевізник відмовився виконувати міські рейси, і  це може стати проблемою мешканців старої частини Нетішина.  Але це відбулося не в лютому 16-го року, а влітку. Буде оголошено конкурс і, можливо, знайдеться інший перевізник, який працюватиме на міських  маршрутах. А ось якщо не знайдеться бажаючого, тоді вже можна вести розмову про придбання нового автобусу.

До чого я веду. Дійсьно місту потрібні автобуси, але ми живемо не в обласному центрі, де проблема перевезень стоїть  так гостро. А ось наприклад проблема з капітальними ремонтами ліфтів постає з кожним роком все гостріше, а це вже не комфорт, а безпека наших городян

яя    З кожним роком в місті Нетішин зростає кількість морально застарілих та фізично зношених ліфтів, подальша експлуатація яких небезпечна для пасажирів та обслуговуючого персоналу. На даний час серед ліфтів житлового фонду міста відпрацювали нормативний термін експлуатації  25 років – 116 ліфтів, з них З0 і більше років – 33 ліфти.

Подальша   експлуатація   таких   ліфтів  несе  потенційну небезпеку. Ці ліфти, залежно від технічного діагностування, потребують заміни, ремонту або модернізації.”

 

З цього приводу наш депутат Юрій Камозін висловив думку  депутатів фракції Самооборона :

«Це дуже гарна ідея мати свій комунальний транспорт, і ми тільки «ЗА» її реалізацію.  Дійсно,

комунальні автобуси зможуть зробити життя у місті більш комфортним, але не варто цього робити за рахунок безпеки нетішинців, які щодня користуються ліфтами, що «відпрацювали своє.  в цьому році ми вже придбали один автобус, придбаємо інший в наступному.

Тому в цьому році, якщо є бажання розподілити ці 1,7 млн грн, краще б було виділити іх на капремонт ще 5 ліфтів!!! Тим більше що зараз ця проблема постійно піднімається при створенні ОСББ у місті. В людей є острах створювати ОСББ в тих домах де ліфти потребуйть капремонтів і потім ці витрати впадуть на самих мешканців.”

На жаль, міський голова та переважна частина депутатського корпусу вирішили по-іншому. І це їх право. А депутатів-самооборонівців за висвітлення позиції міський голова звинуватив у нав’язуванні своєї думки та лобіюванні чиїхось інтересів. Ну що ж, нехай буде так! Адже саме для цього ми і йшли у міську раду – лобіювати інтереси нетішинців.

P.S.

  •  наприклад при наданні пропозиції придбати автобусу в лютому 16 року,  депутатам були надані певні розрахунки, з яких стало зрозуміло,  що на перевезення дітей на олімпіади та змагання, творчих колективі на фестивалі та ін. витрачається в рік з місцевого бюджету біля 870 тис грн.   і  що найменше за 3-4 роки придбання нового автобусу  себе виправдає.
  • по інформації, яка вже стала відома пізніше, міській голова, наскільки нам відомо, не погодив перевізнику новий графік руху маршрутів, після чого той відмовися взагаллі від перевезень. І…. тут випадково виринає бажання придбати ще один автобус від  міського голови. Збіг?