Як повідомляє один із керівників проекту ‪#‎Єdata‬ Alexandr Shchelokov на своїй сторінці у ФБ Нетішин є лідером серед реєстрації службових кабінетів на порталі  ‪#‎Єdata‬:

“НОВИНА РОКУ: маємо рівень реєстрації службових кабінетів за окремим районом 96%! 96 відсотків – м. Нетішин Хмельницької області! Це означає, що Україна може буди прозорою державою (хоч поки що на регіональному рівні); що ми готові до відкритості; що ми маємо реальних лідерів, на яких можна рівнятись. Вітаю!”

I. Основна статистика (деталі у презентації та викладених реєстрах)

– Портал e-data.gov.ua залишається найбільшою базою даних про публічні фінанси.
– На порталі можна працювати з базою трансакцій Казначейства, яка має 27,6 млн. трансакцій
– Розпорядниками, державними та комунальними підприємствами внесено на портал 8,2 млн. договорів, актів та звітів
– Процент зареєстрованих кабінетів розпорядниками 45% по Україні (від 4% до 96% по районам та містам)

скачанные файлыВідсоток реєстрації більше 85%:
Хмельницька обл. м.Нетішин 96%
Дніпропетровська обл. м.Тернівка 93%
Полтавська обл. м.Лубни 92%
Тернопільська обл. м.Чортків 91%
Львівська обл. Сколiвський р-н. 89%
Одеська обл. м.Подільськ 87%
Сумська обл. Краснопiльський р-н. 86%
Львівська обл. м.Новий Розділ 85%

Є-Data – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея прозорого бюджету згідно з Законом «Про відкритість використання публічних коштів».

Портал призначений для вільного та безоплатного задоволення публічного інтересу до інформації щодо контролю, утворення, розподілу та використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим і місцевих бюджетів, органами Пенсійного фонду, підприємствами, а також фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

На порталі можна побачити як платежі розпорядників бюджетних коштів. так і ознайомитись із договорами, відповідно до яких ці платежі здійснювались.