До лікаря можна записатись через Інтернет

яяя Скоро електронний запис запрацює у стоматполіклініці, поліклініках № 2, 3, 4 і перинатальному центрі, повідомляєDepo.Хмельницький з посиланням на “Всім“.

Записатись можна лише тим пацієнтам, які “приписані” до цієї поліклініки, але, “живу” чергу ніхто не відміняв.

Пацієнти, які приходять до реєстратури й ті, що записуються через Інтернет, не пересікаються. Не всі люди ще вміють працювати з електронним записом. Система поки не працює на повну потужність. Це так звана пробна версія в процесі розробки.

Система дуже зручна. Вам не потрібно буде стояти у черзі до реєстратури за талончиком. Ви записуєтесь через Інтернет і собі сміливо йдете до кабінету. Але вже там у черзі може сидіти п’ять, а то й десять людей.  В “живій” черзі навряд хтось захоче слухати, що ви скористались електронним записом.

За електронною чергою слідкують у реєстратурі. Переконують, все відбувається в чітких межах.

Реєструватись треба на сайті Medics.  Процедура займе щонайбільше п’ять хвилин. Обираємо свою клініку і шукаємо спеціалістів.

Нам також пропонують познайомитись  з лікарем та його рейтингом.  З враженнями від конкретного лікаря, можете поділитись у коментарях.

Чекаємо коли така ж система запрацює в Нетішині.

 

Новий очільник СМСЧ також обіцяв декілька місяців тому це запровадити, разом з системою коментарів про роботу всіх лікарів