земля11“Агов депутати Нетішина-ЗАХИСНИКИ ІНТЕРЕСІВ, а у вас там все в ладах з бухгалтерією??? Ви 3 га землі біля великого ринку оцінили в 1,7 млн. грн чи УЦІНИЛИ??? Ось вам табличка для порівняння найбільших земельних ділянок міста, що знаходяться в оренді.”- розповідає на своій сторінці активіст Віктор Нетішинський  

“Остання колонка спеціально для зрівняння зроблена шляхом пропорційного перерахунку ціни, щоб побачити стільки б вартувала ця ділянка при площі 3 га.

Математика показує, що ціна занижена що найменше втричі!!! І це в цінах 2015 року, без індексації по ціні і орендній платі. СКАСОВУЙТЕ СВОЮ УЦІНКУ ПОКИ ВАС НЕ ВІДПРАВИЛИ У ВІДСТАВКУ.”


яяя2Нагадаємо що депутати голосували за продаж земельної ділянки 3 га на вул.Енергетиків (біля міського ринку) під житлову забудову на 15-сесії в кінці липня. Подробиці у статті Як депутати продають земельні ділянки в Нетішині. Попередники відпочівають!


Дійсно початкова ціна продажу 1,722 млн грн. Якщо поділити 1,722 млн грн на 300 соток,  вийде ціна 5740 грн/сотку=230$.
Але нетішинці чудово знають ціну землі наприклад в старій частині міста, це можна легко подивитися на OLX . Середня ціна за сотку біля 500 -600$ ! І це ціна за землю в селі, де немає водо- та теплокомунікацій, які присутні поруч з ділянкою у 3 Га !!!
яяя