земля6

На 15-ії сесії розглядалися питання по 4-х великих ділянках нетішинської землі.

Ознайомимо нетішинців, що саме це були за ділянки і як депутати голосували за них.

1)  скандальна відома ділянка 3 Га по вул.Енергетиків біля міського ринку. Про неї ми вже багато писали на нашому сайті – Як депутати продають земельні ділянки в Нетішині. Попередники відпочівають!

1111Позиція нашої фракції була що  ми загалом «ЗА» будівництво на цьому місці, але “Проти” саме цього рішення, тому що  розміщення ділянки посеред лісу суперечить детальному плану забудови частини території промислової зони м.Нетішин, який  був затверджений у липні 2015 року на 76-й сесії попередньою каденцією депутатів, що призведе до варварського  вирізання значної частину міського лісу.

Депутати на сесії:

  • затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 3,0000 га, на вул.Енергетиків (кадастровий номер 6810500000:02:007:0858), визначеної для продажу на конкурентних засада (земельних торгах) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови.
  • проголосували за проект рішення “Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову”

Коротко зміст проекту про продаж:

дрон111.2. стартову ціну продажу на земельних торгах (аукціоні) земельної ділянки на вул.Енергетиків, площею 3,0000 га, що становить 1 722 600 грн. (один мільйон сімсот двадцять дві тисячі шістсот гривень) 00 коп., яка знаходиться у комунальній власності територіальної громади м.Нетішин та призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку;

3.5. сплатити відновну вартість за видалення зелених насаджень, що становить 1 590 917 (один мільйон п’ятсот дев’яносто тисяч дев’ятсот сімнадцять три гривень)

3 га базар

 

2) Ділянка 4,5 Га за міським озером де за словами міського голови планується створення у Нетішині Центру національно-патріотичного виховання, а саме розміщення там табору та інших споруд для  нетішинської школи бойового гопака ШБГ “Сварог”

Депутати проголосували за надання виконавчому комітету Нетішинської

міської ради дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у постійне користування, орієнтовною площею 4,5000 га, яка розташована у м.Нетішин між міським ставом та річкою Горинь, для створення центру патріотичного виховання молоді.

яяя2

 

3) ділянка 6 Га в районі теплиць для іншого сільськогосподарського призначення

За цю ділянку депутати вже також голосували вдруге, тому як на попередню сесію ії розташування та межі  не розглядалися на земельній комісії і більшість депутатів відмовилася голосувати тоді “за кота в мішку”. Тим більш що тоді пропонувалося розробити документацію під будівництво виключно тепличного господарства, що унеможливлювало  розташування там іншого виду сільськогосподарської діяльності.

На цей раз депкорпус підтримав цей проект рішення, але в редакції фракції Самооборони, яку ми погодили до того з міським головою, секретарем ради та земельним відділом, надавши пояснювальну записку , а саме:

надати територіальній громаді м.Нетішин, в особі Нетішинської міської ради, дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі її у комунальну власність, для іншого сільськогосподарського призначення, площею 6,00 га, яка розташована у м. Нетішин в районі тепличного господарства.”

Поданий на розгляд сесії проект виконкому виглядав так

 

яяя1

 

4) ділянка 1,5 Га яка розташована у м. Нетішин у районі вул. Промислова, для іншого сільськогосподарського призначення зі зміною цільового призначення

Ситуація по цій ділянці аналогічна поданій в описі попередньої під №3. За неї також депутати вже голосували вдруге, тому як на попередню сесію ії розташування та межі  не розглядалися на земельній комісії.

Депкорпус також підтримав цей проект рішення  в редакції фракції Самооборони, яку ми також  погодили до того з міським головою, секретарем ради та земельним відділом, надавши пояснювальну записку , а саме:

Надати територіальній громаді м.Нетішин, в особі Нетішинської міської ради, дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для передачі її у комунальну власність, орієнтовною площею 1,50 га, яка розташована у м. Нетішин у районі вул. Промислова, для іншого сільськогосподарського призначення за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.”

Поданий на розгляд сесії проект виконкому виглядав так

яяя