zajava_2

Під час місцевих виборів у 2015 році партія “Народний контроль”, як і більшість партій-учасників виборів, розміщала політичну рекламу на загальнонаціональних телеканалах. А виготовлення агітаційних роликів було здійснено телекомпанією, що запропонувала кращі умови.

Про це повідомив лідер «Народного контролю», секретар Антикорупційного комітету ВРУ Дмитро Добродомов, коментуючи звинувачення на адресу політсили.

“Партія в жоден спосіб не впливала (і зрештою не цікавилась), хто саме здійснював технічне виготовлення ролика. Проте зараз “чорна” піар-технологія від корупціонерів із “Народного фронту” знайшла вдячне поле”, – зауважив він.

Нардеп зазначив, що в оприлюдненому у ЗМІ сценарії передвиборного ролика“Народного контролю”, в якому начебто має проглядатися “рука Москви”, насправді йдеться про запобігання незаконній вирубці українських лісів, що набула особливого розмаху за часів головування Урядом лідером “Народного фронту” Арсенієм Яценюком.

“Тож у чім проблема? Що ролик створено та показано на центральних українських телеканалах? Тоді зазначу, що так робили всі партії, і на телеканалі “Інтер” також транслювалися передвиборні ролики “Народного фронту” і багатьох інших”, – констатував Добродомов.

Він зауважив, що зрештою, як виготовлення, так і розміщення ролика було

відображено у фінансовій звітності партії ще минулого року – одразу після місцевих виборів, тож уся інформація була оприлюднена у відкритих джерелах за ініціативи “Народного контролю”.

“Ми самі ще рік тому оприлюднювали всю інформацію. Проте не так давно, після виграного суду в одного з лідерів “Народного фронту” Сергія Пашинського щодокорупційних розкрадань, мені телефонували редактори деяких сайтів і телеканалів із попередженням про підготовку дискредитуючої кампанії. Але висмоктати з пальця такі “сенсації” – це схоже на втрату здорового глузду”, – додав депутат.

Також він нагадав, що він особисто, як і інші депутати “Народного контролю” у ВРУ, голосував проти надання особливого статусу окупованим територіям Донецької та Луганської областей, на відміну від депутатів “Народного фронту”, котрі голосували “за”.

“От і робіть висновки! А поява в інформаційному просторі публікацій, що інтерпретують факти під кутом, вигідним нашим опонентам, сприймаю як вияв звичайної політичної конкуренції. Ми так і не змогли позбутися брудних маніпуляцій, особливо у політичній боротьбі. А це шлях точно не у Європу! І хто цьому сприяє, має задуматися: а чи не він передусім зупиняє нас на дорозі до ЄС. Адже свобода слова, журналістські стандарти – основа європейської демократії. Натомість ті медіа-ресурси, котрі розмістили цю брудну маніпуляцію, навіть не взяли у мене коментар”, – наголосив Добродомов.