земля5

Ну якщо більшість депутатів міської ради заплющили очі та натиснули “ЗА” цю аферу з 3 Га, то Самообороні нічого не залишилося як звернутися до суду. Даа, раніше подібне з землею вичворяли “папєрєднікі”, але як стає зрозуміло тепер – нічого не змінилося !

Мова про скандально відому ділянка 3 Га по вул.Енергетиків біля міського ринку. Про неї ми вже багато писали на нашому сайті – Як депутати продають земельні ділянки в Нетішині. Попередники відпочівають! та Нові цікаві подробиці про аферу з продажем ділянки 3 Га в Нетішині.

Також декілька днів тому ми ознайомили усіх читачів з детальним планом забудови промислової зони.
Позиція фракції Самооборони була  «ЗА» будівництво на цьому місці, але “Проти” саме цього рішення, тому що  розміщення ділянки посеред лісу суперечить детальному плану забудови частини території промислової зони м.Нетішин, який  був затверджений у липні 2015 року на 76-й сесії попередньою каденцією депутатів, і що саме це призведе до варварського  вирізання значної частину міського лісу.      

Незвачаючи на всі доводи, депутати на 15-й сесії:

  • затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 3,0000 га, на вул.Енергетиків
  • проголосували за проект рішення “Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову”

11223816_10204847636493198_4591091071473905518_n

Але, як, вбачається із графічної частини Детального плану житлова забудова на означеній території має  розмішуватись паралельно міському лісу (зеленим насадженням) не заглиблюючись у лісовий масив та таким чином, щоб ліс було збережено та облаштовано там сквер.
Згідно п. 2.1.2. Детального плану зона зелених насаджень загального користування розміщується в південо-західній частині території між перспективною житловою групою та ставком.

дрон11Тобто, як з графічної так і з текстових частин Детального плану вбачається, що забудова має здійснюватись поза межами лісу,проте межі земельної ділянки проект відведення якої затверджено рішенням міської ради від 22.07.2016 р. № 15/754 та яка має виставитись для продажу на аукціоні з метою забудови винесені таким чином, що не охоплюють площі на яких згідно Детального плану має бути розміщено житловий будинок, а повністю накладаються на міський ліс.

1111   Отже, рішення Нетішинської міської ради  від 22.07.2016 р. № 15/754 суперечить Детальному плану частини території промислової зони м.Нетішин, розробленого авторським колективом ДП УДНДІПМ “Діпромісто” імені Ю.М.Білоконя і є протиправним та підлягає скасуванню.

В той же час, Нетішинська міська рада прийняла рішення від 22.07.2016 р. № 15/755 «Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову», а тому існує ймовірність що в найближчий час спірна земельна ділянка буде реалізована на аукціоні та почне забудовуватись із порушенням чинного законодавства та Детального плану території промислової зони м. Нетішин, що в результаті призведе до знищення близько 3 га лісових насаджень.

Саме з проханням   про скасування цих 2 рішень міської ради Самооборонапозов4

й звернулася минулого тижня до Нетішинського міського суду:

 

 

 

 

 

 

 

 

позов1 позов2 позов3