Хмельниччина втратила в АТО ще одного сина

Чоловік пішов захищати Україну як доброволець. З вересня по листопад 2014 року воював у лавах добровольчого батальйону «Донбас».

Потім підписав контракт на службу в 93 окремій механізованій бригаді. Із бійців цього військового формування  утворили 6 штурмову роту,  до якої потрапив і Володимир. Він разом із побратимами виконував бойові завдання в найгарячіших точках Донбасу.

Як повідомляють у Шепетівській міській раді, чоловік був навідником-оператором БМП-2, проходив службу у складі диверсійно-розвідувальної групи. Бригада Володимира Шевчука тримала оборону Донецького аеропорту. Тоді йому вдалося вижити. Однак, у ніч на 20 серпня 2016 року військовий загинув. Обставини смерті наразі з’ясовують.

Без чоловіка та батька залишилася дружина, син та донька. Наразі тіло військового везуть у Шепетівку. Дату та час поховання повідомлять пізніше. Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам’ять та Слава Герою.

На згадку про Володимира лишилось відео, де він розповідає як він з побратимами штурмував позиції бойовиків у аеропорту Донецька- https://www.youtube.com/watch?v=my7W6isnBvg