Tree and money to balance scales. Isolated on white background

Нещодавно з`явився сюжет місцевої телекомпанії  Лотел про плани “імовірного переможця” аукціону з продажу земельної ділянки 3 Га по вул.Енергетиків.

Мова про скандально відому ділянка 3 Га  біля міського ринку. Про неї ми вже багато писали на нашому сайті – Як депутати продають земельні ділянки в Нетішині. Попередники відпочівають! та Нові цікаві подробиці про аферу з продажем ділянки 3 Га в Нетішині.

З прямої мови  славутського забудовника пана Міклоша стає зрозуміло що він буде будувати так як йому заманеться– “фактично проект той же самий будемо говорити ми будемо строїти такі самі невеличкі 2 під`їздні доміки ( показуючи на 5-ти поверхові збудовані ним будинки) , для того щоб де меньше лісових насаджень щоб меньше вирізати лісових насаджень і ми його будемо там в ШАХМАТНОМ ПОРЯДКУ розміщати“.

Напевно імовірний забудовник, як і міський голова,ліс15 який так лобіював цей проект, як мінімум нехтують розробленим  та затвердженим на 76-й сесії міської ради попереднього  скликання  детальним планом забудови промислової зони , яким передбачається що за 2 етапи забудови буде збудовано 2 нових житлових групи та  одна буде перепрофільована .
Мало того до затвердження плану 29 липня 2015 року в актовій залі виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Супрунюка  були проведені громадські слухання проекту Детального плану частини території промислової зони м.Нетішин, де громадськість мала змогу висловити свої побажання та заперечення.
Але їм напевно на це м`яко кажучі начхати.

“Вірогідний переможець аукціону” не збирається будувати у відповідності до плану, а хоче забудовувати двох під`їздними 5 поверхівками весь ліс в шахматному порядку!


Але ж у  плані чітко визначено що і як повинно будуватися у майбутньому і він зовсім не передбачає знищення міського лісу та хаотичної забудови!!!

ліс12ліс7  ліс2

Так само зазначено у плані , що багатоквартирна забудова повина проводитися на ділянках не зайнятих лісовим насадженнями, що і відображено у графічному матеріалі розробленому “Дніпромістом” та

включеного до детального плану.

Ліс1
ліс4+

План чітко визначає можливість використання лісових насаджень
ліс5

Також чітко зазначається, що під час реалізації 1-го етапу (3-7 років) забудови площа міського лісу, а це 5, 25 Га   НЕ ЗМЕНЬШУЄТЬСЯ! А на наступному етапі від 15 до 20 років може зменьшитися лише на 8 соток, при цьому одночасно збільшується площа нових зелених насаджень на 37 соток!

ліс3
ліс11

Також план передбачає перенесення існуючих теплових мереж,  які напевно забудовник ну ніяк не хоче переносити, тому й межі земельної ділянки чомусь загадково починаються  за теплотрасою одразу в лісі, хоча мали б починатися майже від дороги, згідно з планом червоних ліній. Так само і в  рішенні, за яке проголосував депкорпус зазначалося лише про перенесення ЛЕП, а про теплотрасу мова не йшла зовсім!

ліс9 ліс14

P1400687

Ну і тепер сподіваємося нетішинцям стає більш  зрозуміло, чому із-за невідповідності виділенної  земельної ділянки плану забудови  виник подібний інцидент, і Самооборона була вимушена звернутися до суду з приводу незаконності виділення ділянки 3 Га під забудову по вул. Енергетиків.
Поки що суд призупинив продаж земельної ділянки 3 га по вул.Енергетиків, але розгляд справи у суді ще попереду.

 №1. 3Га. Енергетиків НС_НКПозиція Самооборони залишається незміною – ми загалом «ЗА» будівництво на цьому місці, але “Проти” саме  того  рішення яке прийняли депутати на 15-й сесії, тому що  зараз розміщення ділянки посеред лісу суперечить детальному плану забудови частини території промислової зони м.Нетішин, який  був затверджений у липні 2015 року,  і що саме це призведе до варварського  вирізання значної частину міського лісу.
   І ця наша позиція була ще озвучена на 3-й сесії міської ради , коли надавали дозвіл на розробку проекту із землеустрою.
Тому якщо  Самообороні закидають постійну зміну своєї позиції, то тепер напевно це питання буде зняте?


Ми “ЗА ” прозоре та відкрите для громадськості вирішення цього питання, а також чітке додержання забудовником плану забудови, який пройшов громадські слухання та затвердження міською радою.  Бо зараз це схоже на нехтування законами то уподібнення нинішньої влади до попередників, з якими ми всі боролися на майданах в багатьох містах нашої країни.


Стало відомо , що вже була подана апеляція від імені міської ради  на ухвалу суду , щодо зупинення продажу земельної ділянки до розгляду справи у суді 12 вересня 2016р.
Що ж стає зрозуміло , що зацікавлені особи далі продовжують гнути свою лінію і намагатися будь якою ціною отримати такий ласий шматок землі.

ліс27 ліс22

3 га базар

затверджена ділянка

ліс26

 

  

  ліс13P.S.
ще одна цікава деталь виникла при уважному вивченні плану забудови.

Згідно з висновком Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької  облдержадміністрації ,на території плану забудови  знайдені 6 курганів які датуються 2 тис до н.е., і які займають площу 1 Га. Також зазначається , що згідно чинного законодавства проведення будівельних та земляних робіт, що можуть призвести до їх руйнування, без проведення розкопок ЗАБОРОНЕНО!

(згідно знову ж таки з законом ці розкопки повинні фінансуватися замовником, тобто зараз вже забудовником!)
А що ж ми бачимо у проекті рішення, за який голосували депутати-лєсоруби?

“3. Додаткові умови аукціону з продажу земельної ділянки:

3.6. дотримання охоронних зон пам’яток археології (2 кургани) та ЛЕП;”

 

Таким чином 6 курганів раптом перетворилися на 2!  Але ж в останній час так часто лунають призиви міського голови довіряти людям…..

 

Ну і наостанок, як активісти Волі у Києві протестують проти призначення чиновника, який знищував ліс. В Нетішині все навпаки…..
яяя4