Боєць батальйону “Донбас” Володимир Шевчук на Донбасі напередодні

У Шепетівці попрощалися з бійцем АТО

У Шепетівці попрощалися з Володимиром Шевчуком у 25-у річницю Незалежності, повідомляє Depo.Хмельницький.

Володимир Шевчук пішов служити добровольцем майже 2 роки тому. Пізніше підписав контракт із ЗСУ. Чоловік пройшов майже всі гарячі пункти на Сході.

У Шепетівці попрощалися з бійцем АТО - фото 2

“Географія населених пунктів, де йому довелось виконувати бойові завдання, широка — Очеретяне, Водяне, Тоненьке, Піски, Опитне, Донецький аеропорт, Карлівка. Тримали позиції від Авдіївки до Мар’їнки. Був навідником-оператором БМП-2, проходив службу у складі диверсійно-розвідувальної групи. У мирний час Володимир займався різьбярством церковних іконостасів, працював будівельником. Мав дружину та двох дітей,”- йдеться на сайті

Шепетівської міськради.

У Шепетівці попрощалися з бійцем АТО - фото 1

“Володимир Шевчук справді був патріотом, безстрашним захисником Вітчизни, щирою і добропорядною людиною. І віддав своє життя за волю і незалежність України. Сьогодні в День Незалежності України ми прощаємося зі справжнім героєм, який загинув на Сході, захищаючи рідну землю від агресора. Цей чоловік віддав життя за кожного з нас, за наше майбутнє. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться у наших серцях,” — каже міський голова Шепетівки Михайло Полодюк.