яяяНа 16 сесії міської ради депутати затвердили  перелік об’єктів, що фінансуватимуться у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у 30-кілометровій зоні від ХАЕС.
 В 16 році Нетішин отримав 2,8 млн грн такої субвенції.

За пропозицією відділу економіки  нетішинської міської ради депутати затвердили наступний розподіл коштів:

 

  • 1,8 млн грн – капітальний ремонт будівлі (заміна вікон на металопластикові, ремонт туалетів блоку А) Нетішинської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2
  • 199,6 тис грн – поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) у ДНЗ №9
  • 83,7 тис грн – поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційне укриття) у ДНЗ №8
  • 757 тис грн –  капітальний ремонт дороги по вулиці Набережна в м.Нетішин Хмельницької області. Всього сума капремонту складала 3 млн 357 тис грн., які депутати виділили з міського бюджету ще на 7 сесії. Тому зараз держава компенсує частину витрат на ремонт.

Дорогу по Набережній чекає капітальний ремонт, а саме укладка нового асфальту шаром до 5 см від перехрестя Набережної та Будівельників  до перехрестя Набережна-Незалежності в районі золотого кільця.

 

По капремонту ЗОШ №2, а саме встановлення вікон та ремонт туалетів, на слідуючий день після сесії, 26 серпня, була оголошена закупівля через Прозорро. До 14 вересня всі бажаючі підприємці можуть прийняти участь в аукціоні.

яяя5