Проблема збереження і передачі знань в ядерній галузі має виняткове значення. Ядерні технології мають довгий життєвий цикл, під час якого змінюються кілька поколінь атомників. Від початку проектування до завершення виведення з експлуатації проходить майже сто років. Протягом усього цього терміну треба забезпечити збереження знань про діяльність АЕС, що були на початковий момент і придбані в процесі експлуатації.

Рішення завдань збереження і передачі знань на Хмельницькій АЕС було розпочато в навчально-тренувальному центрі в 2011 році, коли за проектом МАГАТЕ UKR / 0/010 «Управління знаннями в ядерно-енергетичному комплексі України» на ХАЕС відбулася місія технічної підтримки МАГАТЕ з «Передачі технології управління і оцінці стану управління знаннями в ядерній галузі». За п’ять років створена структура і внутрішньоорганізаційна нормативна база, яка регламентує функціонування і подальший розвиток системи управління знаннями.

Відповідно до вимог Положення про раду

з управління знаннями наказом по станції створена «Рада з управління знаннями в ВП ХАЕС», яку очолює генеральний директор Хмельницької АЕС Микола Панащенко. Координація виконання рішень та планів покладається на Робочу групу, до складу якої входять заступники генерального директора з якості та управління та кадрів і соціального розвитку та заступник головного інженера з підготовки персоналу.

Регулярне проведення анкетування виявляє персонал, що є носієм прихованих (неявних) знань, для якого існує ризик втрати цих знань (пенсія, зміна місця роботи та ін.). В навчально-тренувальному центрі Хмельницької АЕС виготовлено спеціальний стенд «Управління ядерними знаннями», на якому представлені документи, результати самооцінки, нові надходження в технічну бібліотеку, статті в галузі управління ядерними знаннями і т.п.

Усі ці заходи сприяють збереженню і передачі знань між поколіннями і діють як інструмент підвищення ефективної  діяльності ВП «Хмельницька АЕС».

Інформаційний центр ВП ХАЕС