яяя1Вчора місто прощалася з воїном-земляком, якій загинув на Сході країни. Загинув в ту ніч, коли була оголошена тиша. Не зважаючи на це, незаконні збройні формування вже о 00:05 годині 31 серпня почали порушувати режим припинення вогню і до ранку неодноразово застосовували стрілецьку зброю.

А під населеним пунктом Богданівкою відбувся бій між українськими військовослужбовцями і диверсійно-розвідувальною групою окупанта. Ворожий вогонь вибрав одного з наймолодших, наймужніших, найбезстрашніших, найкращих захисників – сержанта, командира відділення –командира машини розвідувального відділення взводу спостереження та технічних засобів розвідки розвідувальної роти славутчанина Романа Вікторовича Власюка. Йому ще не виповнилося навіть 22!..

Роман навчався в славутській загальноосвітній школі №3, здобув професію електрогазозварювальника у місцевому професійному ліцеї і в квітні 2014 року був призваний на службу до лав ЗСУ. Уклав контракт і обороняв незалежність країни.

Добрий, щирий, відповідальний, турботливий, уважний, розумний, мудрий, вродливий – не вистачає слів, щоб розказати, яким хорошим він був сином, онуком, братом, другом, учнем…

яяяЙого зустріли уночі друзі, однолітки, сусіди – живим, освіченим коридором… Вони все ще не можуть повірити, що їх життєрадісного Романа, якого всі дуже любили за щедру й добру вдачу, не стало… Не обійме маму, не поговорить з татом, не підтримає молодшого брата, не втішить бабусю, не поцілує кохану…

Плакали славутчани, молоді й бувалі воїни, прощалися… Всіх охоплювали відчай, біль і розпач. Як це все зупинити?! Герої не повинні вмирати, вони повинні жити, розбудовувати країну, народжувати таких же прекрасних, як вони дітей!..

Відспівали Героя в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці, поховали у рідному батьківському селі Цвітоха…

Щодня українські міста і села завмирають в тривожному очікуванні воєнної хронік. Кожна похоронна звістка – то вирване коріння народу. Лише на Славутчині їх уже 13 – молодих, у розквіті сил патріотів, які віддали своє життя за нас з вами!..

Прес-служба Славутського МВК.
яяя3яяя4

яяя6