В Нетішині матір з 9-річною дитиною вимушені жити на вулиці. В травні цього року, її примусово виселили з гуртожитку, в якому жінка прожила 21 рік. Причина виселення – борг в розмірі 959 гривень 43 копійки.

yayaya8Майже рік тому, через борг у тисячу гривень, жінку з дитиною та родичкою-біженкою з Криму, намагалися виселити з кімнати гуртожитку. Перед теле-камерами судові виконавців не ризикнули викидати з кімнати 78-річну жінку і дитину. Однак потім, таки виселили. Меш ніж за місяць життя на вулиці, старенька помирає, повідомляє Хмельницький з посиланням на Надзвичайні новини.

У гуртожиток Оксана заселилася 19-річною дівчиною, коли працювала на будівництві, тут же вийшла заміж, народила двох дітей. Конфлікт з колишнім керівником гуртожитку трапився, коли масово почали продавати кімнати, а вона відмовилася викупити свою. Вона розповідає, що в неї вимагали хабара в розмірі 10 тисяч гривень, але на той час, вона не мала змоги дати таку суму. Родину виселили з кімнати 5 травня, свідки кажуть, це було жахливо.

Правозахисники кажуть, що поліція не мала права не лише виганяти з кімнати дитину та біженку з Криму, а й навіть розглядати заяву на їхнє виселення. Пані Оксана неодноразово просила про допомогу міського голову, але той викликає поліцію, та пропонує відправити дитину до інтернату.

Раніше жінка ночувала у знайомих, але жити постійно в них вона не може. Зараз вона з дитиною залишилась просто на вулиці. Жінка просить допомоги, адже якщо в неї і надалі не буде де жити, дитину заберуть в притулок.