нетішинОлімпійські чемпіонки живуть у Нетішині

Вихованки КДЮСШ Аліна Комащук та Вікторія Ткачук гідно виступили на олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Легкоатлетка Вікторія Ткачук пройшла до півфіналу з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Фехтувальниця на шаблях Аліна Комащук в особистій першості здобула бронзову медаль, а в командному змаганні стала срібною призеркою Олімпійських ігор в Ріо.

25 серпня на позачерговій сесії міськради з міського бюджету було виділено 100 тисяч гривень на преміювання спортсменок та їхніх тренерів.

Прощалися з Віктором Защиком

Вкотре Нетішин пережив біль втрати. В останню путь наші містяни провели ще одного героя – 49-річного Віктора Защика, котрий, під час перебування в зоні бойових дій помер від інсульту. Позивний «Шульга» був бійцем Української Добровольчої Армії, учасником боїв за Донецький аеропорт та селище Піски у складі колишнього 5-го батальйону “Правого сектора”.

Два роки Віктор Защик провів в зоні АТО, поховали героя на його батьківщині, у селі Межиріч Острозького району.

У воїна залишилась дружина та двоє синів.

Безимени-2Собак вигулювати – у відведених місцях

П’ять зон вигулу домашніх тварин визначили в Нетішині на засіданні виконкому. Це: територія лівого берега річки Горинь у районі водомірного поста № 1, що на вул. Шевченка (район будівлі колишнього млина); укіс р.Горинь з боку паркової зони за будівлею міської ради; укіс дренажно-обвідного каналу (район вул. Шевченка); укіс дренажно-обвідного каналу (район вул. Набережна); укіс дренажно-обвідного каналу (район вул. Варшавська та з боку вул. Михайлова). Відповідно облаштувати ці зони зобов’язали КП «Благоустрій».

Встановлюють лічильники на тепло

З 1-го серпня за графіком, розробленим комунальним господарством ХАЕС, у житлових будинках Нетішина встановлюють теплові лічильники. Наразі придбано 83 комплекти лічильників, згодом буде закуплено ще 38. Роботи планують

завершити до кінця року.

Новий робочий графік РАЦСу

Графік роботи Нетішинського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану наступний:

Вівторок-п’ятниця – з 9.00 до 18.15.

Субота – з 9.00 до 17.00.

Обідня перерва – з 13.00 до 14.00.

Неділя, понеділок – вихідні.

Прийом громадян здійснюється упродовж кожного робочого дня, а щовівторка продовжується до 20.00.

Щочетверга безоплатно надаються консультації з питань застосування сімейного та цивільного законодавства, витребування документів про державну реєстрацію актів цивільного стану.

Державна реєстрація смерті здійснюється в неробочі, святкові та вихідні дні, крім неділі, з 9.00 до 16.30, обідня перерва – з 13.00 до 13.30.

яяяВ Нетішині не відключатимуть світло

Незважаючи на погрози з боку ПАТ «Хмельницькобленерго», в нетішинській мерії відмовилась підписувати графік віяльного відключення електроенергії в місті. “І не збираюсь цього робити, бо Нетішин органічно пов’язаний безпосередньо з АЕС і його знеструмлювати неможливо навіть на декілька годин», – категорично заявив з цього приводу міський голова.

Підготував Артур МИКОЛАЙЧУК