14 вересня цього року учасників велопробігу «З Україною в серці», присвяченого 20-літтю ДП «НАЕК «Енергоатом», зустрічали хмельницькі атомники. Велопробіг за участі працівників енергокомпанії та всіх АЕС України стартував 12 вересня 2016 року в місті супутнику Рівненської АЕС. Маршрут пролягає чотирма областями, де розташовані українські АЕС.

З побажаннями успішного проходження дистанції, гарного настрою, позитивних вражень учасників велопробігу зустріли керівники та колектив Хмельницької АЕС. Своїм прикладом атомники доводять безпечність атомної енергетики та пропагують основний задум заходу: атомна енергетика – провідна галузь, без розвитку якої неможлива енергетична незалежність держави.

yayaya4Хмельницьку АЕС у велопробігу представляють інженер служби надійності, ресурсу і продовження експлуатації Микола Степанюк, майстер гідротехнічного цеху В’ячеслав Поліщук, покрівельник енергоремонтного підрозділу Василь Кочегаров, інженер-дефектоскопіст відділу контролю металу Андрій Друк, представники електроцеху Андрій Шерстюк та Олександр Міц.

yayaya1

Хлібом і сіллю зустріли жителі міста-супутника Хмельницької АЕС учасників заходу, які вже подолали значну частину запланованого маршруту протяжністю 690 км. «Бути здоровим, успішним і приносити користь своїй державі – гарний приклад для наслідування», – відзначив очільник міста Нетішин Олександр Супрунюк, вітаючи спортсменів-атомників.

За словами учасника велопробігу, директора центру із запобігання та протидії корупції ДП «НАЕК «Енергоатом» Олега Поліщука, символічно, що даний захід збігся із важливою подією для атомників – прийняттям рішення про продовження терміну експлуатації першого енергоблока Запорізької АЕС.

Гордість, радість та позитивний настрій переповнюють учасників велопробігу «З Україною в серці», які діляться своїми враженнями від вже пройденого етапу: «Ми достойно завершимо місію і зробимо все для того, щоб атомна енергетика розвивалася і надалі та споруджувалися нові потужності, – наголосив заступник директора з кадрів та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Владислав Янішевський.

Фінішним пунктом велопробігу стане м. Славутич, де 18 вересня відбудеться урочиста програма закриття заходу. «Ми йдемо до 20-річчя енергокомпанії, яка є гарантом економічної та енергетичної стабільності держави, з оптимізмом та впевненістю. Велопробіг «З Україною в серці», який присвячений ювілею Енергоатома, є підтвердженням того, що професійні, здорові та активні енергетики – майбутнє України», – підсумовує заступник генерального директора з кадрів та соціального розвитку ВП ХАЕС Віктор Демидюк. yayaya3  yayaya5 yayaya7 yayaya8 yayaya9 yayaya10 yayaya11 yayaya14

 

інформаційний центр ХАЕС