smsch

Добрий день, шановна громадо.

Давно не писала, думала, що в місті та медицині, зміниться щось на краще, але бачу що на краще нічого не зміниться. Я думаю Пословський це також прочитає. Зрозуміло, що він сам нічого не вирішує, бо він маріонетка в чужих руках- починає свою розповідь пані Марія у Фейсбуці

Раніше були анонсовані три “П” діяльності головного лікаря.

 

yayayaПерше “П”патріотизм, скажіть будь ласка, а чи можна назвати патріотизмом, призначення своїм заступником Дем’янюка (депутат міської ради від партії “За конкретні справи”)?

Дем’янюк – це активний член партії регіонів(зараз вже ні, бо перефарбувався). Хочу нагадати, що партія регіонів – це політична сила, яка знищувала все українське, вбивала дітей та дорослих на Майдані, привела країну до війни.

Цим рішенням ви вбиваєте дух патріотизму. Так він не поганий лікар, так нехай працює в роддомі. Скажіть дітям загиблих батьків на Майдані, дружині та дітям Карпенка та іншим, які полягли в боях на Сході, що я знову привожу ригів до влади. Що робити лікарям та медсестрам які їздили на Майдан.

Також хочу нагадати, що в Дем’янюка була судимість за хабара 3000 американських доларів, коли він був начальником медсанчастини.

Так що одного “П” вже немає.


yayaya1Друге “П” – професіоналізм.

Тієї якості ще не бачили, знищувати лікарню професійності не потрібно. В цьому є досвід – знищив госпіталь в Славуті.

В Нетішині вже знищено лор, очне відділення, в процесі знищення гінекологічне, лабораторія, дитяче відділення. Деякі інші відділення технологічно не спроможні будуть працювати у найближчий час. Уляницький вже давно не працює, а криші як текли так і течуть. Доскорочувалися вже так, що працювати немає кому, так й скорочувати не потрібно, бо кращі медичні кадри самі втікають від таких горе керівників.

Цілі та темпи зрозумілі – скоро в лікарні буде маса приватних лабораторій, за послуги яких нетішинці будуть платити масу коштів, а може буде “Новобуд”? Нагадую, що Кабміном знятий мораторій на проведення виборів голів об’єднаних громад. Так що в Нетішині скоро будуть вибори і навряд чи нетішинці проголосують за команду, що розвалила місто.

Другого “П” також немає.
Третє “П” – порядність.

Маючи зарплату майже в 10 разів більшу за посадовий оклад лікарів, можна розмовляти довго про порядність. Скажіть будь ласка, як назвати те, що Пословський на нарадах пресує лікарів, щоб ті вимагали у хворих платити “добровільні” внески на невідомо які рахунки?
Деякі люди вже платили. Агов, прокуратура та СБУ, де ви? Конституцію в Україні в контексті медицини, ще не змінювали, важко назвати порядністю, те що пенсіонерів викидають з лікарні, як шкідливих котів. Зрозуміло, що багатьом пора на відпочинок, але поступати потрібно цивілізовано. Останній приклад – як поступили з Коротовою Н.П.. Хоч би подякували людині, що побудувала медицину в місті та врятувала тисячі життів. Але поступили з нею, як останнє бидло, як поводився з іншими, так і поступлять колись з тобою.

Чи можна назвати порядністю те, що за усними наказами головного лікаря, персонал змушують йти на службові злочини? Дожилися до того, що близькі родичі очільників міста проходять медогляди не перебуваючи поряд з лікарнею. Прямими дзвінками з мерії примушують лікарів до дій, які є апріорі службовим злочином, якщо не зробиш цього – прямі погрози.

Так що третього “П” також немає.

yayaya3
Пора змінювати гасло: “повний П” або “повна Ж”.
Окремо хотілося б звернутися до депутатів, де поповнення бюджету, де анонсовані робочі місця, де інвестиції в економіку міста? Де анонімне інтернет голосування по діяльності влади міста? Поки що бачимо розвал міста. Поповнення бюджету міста, шляхом рубання дерев – це злочин. Не потрібно піаритися після кожної сесії, що видали зарплату лікарям. Це не ваше досягнення, це ваш обов’язок. Шановні депутати-медики, ви до влади прийшли для того, щоб отримати крісла? Збережіть в лікарні хоч те, що не розвалено, та досить лизати оту повну “Ж”.
Бажаю всім не дай Бог, встигнути доїхати до Рівного чи Хмельницького, звичайно якщо маєте гроші.

 

Далі деякі коментарі від користувачів Фейсбуку:

yayaya4yayaya5

yayaya12

yayaya13