yayaya122 вересня 2016р, на черговому засіданні виконавчого комітету Нетішинської міської ради, були  встановлені нові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються КП НМР “Житлово-комунальне об’єднання”

 Ознайомитися з новими тарифами та всіма  їх складовими по кожному будинку можна за посиланням.  Кінцевий тариф вказаний в передостанньому стовпчику “Всього по тарифу”.  (В таблиці вказані тарифи на квартплату ЖКО в гривнях за м2 площі квартир.)

Як видно з таблиці  квартплата для нетішинців збільшиться в середньому майже на 50 %.

 В нових тарифах від 22 вересня був прибраний земельний податок, який ЖКО включало в попереднє  рішення виконкому від 8 вересня про коригування тарифів.

yayaya Рішенням також визнали такими, що втратили чинність:

2.1. додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 28 грудня                2011 року №388 “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”;

2.2. рішення виконавчого комітету міської ради від 08 вересня 2016 року №397/2016 “Про внесення змін у рішення виконавчого комітету міської ради від              22 квітня 2015 року №142/2015”.

та зобов`язали КП НМР “ЖКО” спрямовувати частину коштів, отриманих як прибуток, на здійснення заходів з енергозбереження.

 

Рішення набере чинності через 15 днів з дня опублікування у газеті територіальної громади міста “Нетішинський вісник”.