dsc_1005У понеділок 3 жовтня пройшло перше засідання робочої групи, яка була створена у відповідь на депутатський запит Самооборони з приводу випалювання вугілля. До неї залучили відповідних спеціалістів виконавчого комітету, депутатів міської ради, представників правоохороних органів, податкової інспекції, держспоживслужби та представників  інших структур для детального вивчення  питання випалювання деревного вугілля .

dsc06446 На засіданні були присутні депутати Камозін Ю.( Самооборона), Сідорук В. (Воля), представник податкової пан Калетюк В., представник управління Держспоживслужби пані Козира О., начальник земельного відділу та охорони навколишнього середовища Миронюк В. та спеціалист земельного відділу, начальник відділу охорони навколишнього середовища ВП ХАЕС пан Левицький О., громадські активісти Преподобний В. та  Угарін О. Головував на засідання перший заступник міського голови Скиба П.П.

Присутні заслухали інформацію про стан вивчення цієї проблеми від першого заступника Скиби П. та начальника земельного відділу. Вони повідомили , що наразі на піонерці налічується 29 бочок для випалювання, та підприємницьку діяльність здійснюють 5 підприємців, з яких лише в 3 є всі необхідні дозволи та погодження. Наразі на усіх підприємців, які легально отримали дозволи заведені справи прокуратурою та проводяться слідчі дії, при тому що на “НЕЛЕГАЛОВ” Крюкова та Шмата правоохоронні органи не чіпають.

Деякі члени робочої групи висловили думку про те, що коли рік тому був лише десяток “легальних” печей, то в місті не стояла проблема забруднення повітря, а ось коли нелегали встановили ще майже 20 бочок, тоді і постала проблема, яка тепер стосується кожного нетішинця і напевно потрібно в першу чергу розібратися саме з ними!

dsc06442Представник податкової надав інформацію про сплату податків, екологічного збору та наявність працевлаштованих осіб у ціх підприємців.

  1. ФОП  Гордєєв – працевлаштовано 3 працівника, сплачує всі податки та збори
  2. ФОП Огарков –працевлаштовано 2 працівника, сплачує всі податки та збори
  3. ФОП Польшин- працевлаштовано 0 працівників, сплачує всі податки та збори
  4. ФОП Шмат – немає працівників, не сплачує екологічний збор, бо немає дозволів 
  5. ТОВ“Екодерево”Крюков-  працевлаштовано 6 працівників, не сплачує екологічний збор, бо немає дозволів

Кожен член групи мав змогу висловити свою думку з приводу проблеми випалювання вугілля, і наприкінці майже одноголосно вирішили та   запропонували представникам земельного відділу  зібрати всі наявні документи, звернення, договори оренди та ін. окремо на кожного підприємця, які займаються випалюванням вугілля, та надати всі матеріали на наступне засідання, щоб група мала змогу предметно вивчити це питання та знайти шляхи вирішення цього питання. Депутат Камозін запропонував також , щоб фінансовий відділ надав також інформацію по сплаті орендної плати за наяними договорами оренди.
Наступне засідання повине пройти за тиждень і ми як завжди будемо тримати нетішинців в курсі справи.

За темою:

Самооборона подала депутатський запит з приводу випалювання вугілля на Піонерці

Нарада у міського голови з приводу виробництва деревного вугілля (відео)

Вугілля-вугілля, не забруднюй довкілля!

Нетішинці! Ті хто отруюють місто, випалюючи деревне вугілля на Піонерці, серед нас!