zemlya6

 До громади!     Нетішинці, не будьте байдужими!

Не дочекавшись розгляду справи у суді щодо суперечливого рішення Нетішинської міської ради про продаж земельної ділянки площею 3 га поряд із ринком по вулиці Енергетиків, яка розташована посеред соснового лісу, очільники нашого міста в терміновому порядку призначили аукціон по її продажу на 25 жовтня 2016-го року.

Такий поспіх може свідчити або про невпевненість влади щодо правоти своєї позиції, або про те, що влада сподівається «порішати» питання в майбутніх судах.

Хочемо запевнити нетішинців, що ГО «Нетішинська «Самооборона» буде відстоювати інтереси мешканців міста аж до Верховного Суду.

Перше засідання суду щодо розгляду цієї справи відбудеться в Нетішинському міському суді 10 жовтня 2016 року о 15.00 годині. Запрошуємо небайдужих та відповідальних нетішинців не стояти осторонь цього беззаконня та підтримати наших активістів на суді.

Інакше… Сьогодні забудують ліс, а завтра ваш двір, спортивний майданчик, дитячі гойдалки.

Нетішинці, не будьте байдужими до свого завтрашнього дня!

                                                                                                  ГО «Нетішинська «Самооборона»

 

dron11Нагадаємо, що мова йде  про скандально відому ділянку 3 Га по вул.Енергетиків біля міського ринку. Про неї ми вже багато писали на нашому сайті – Як депутати продають земельні ділянки в Нетішині. Попередники відпочівають! ,  Нові цікаві подробиці про аферу з продажем ділянки 3 Га в Нетішині та  Як в Нетішині імовірний інвестор буде забудовувати ділянку 3 Га, знищуючі ліс біля ринку. Пряма мова

Депутати міської ради  на 15-й сесії:

  • затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, площею 3,0000 га, на вул.Енергетиків
  • проголосували за проект рішення “Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову”

dsc06048Позиція фракції Самооборони була  «ЗА» будівництво на цьому місці, але “Проти” саме цього рішення, тому що  розміщення ділянки посеред лісу суперечить детальному плану забудови частини території промислової зони м.Нетішин, який  був затверджений у липні 2015 року на 76-й сесії попередньою каденцією депутатів, і що саме це призведе до варварського  вирізання значної частину міського лісу.

Самооборона ще 10 серпня вимушена була звернулася до суду з приводу незаконності виділення ділянки 3 Га під забудову по вул. Енергетиків та  з проханням скасувати ці 2 рішення міської ради.
І ось 10 жовтня відбудеться 1-е засідання з розгляду даної справи.