zemlya11Перше засідання в справі скандально відомої ділянки 3 Га по вул. Енергетиків навпроти Фуршету мало було відбутися сьогодні, 10 жовтня,  о 15 годині. Але міська рада подала клопотання  про перенесення розгляду у зв`язку з хворобою ії представника в суді від юридичного відділу виконавчого комітету.

Тепер  справа буде перенесена на листопад-грудень 2016 року, отже аукціон з продажу землі може відбутися 25 жовтня , а потім забудовнику та міському голові буде начхати на судові засідання, бо справа може тягнутися і тягнутися….. А ліс вже піде під ніж і потім , навіть програвши суди, ніхто ні дерева , ні історичні кургани 3-2 тис до н.е. повернути громаді не зможе . 
dron11Адже як потенційний забудовник буде забудовувати ділянку, знищуючі міський ліс та нехтуючи детальним планом забудови ми вже розповідали нетішинцям- Як в Нетішині імовірний інвестор буде забудовувати ділянку 3 Га, знищуючі ліс біля ринку. Пряма мова

Цікаво що  в юридичному відділі працює не одна людина, тому можна було замінити свого представника. Адже всі працівники юридичного відділу отримують заробітню платню з податків нетішинців і повинні сумлінно захищати інтереси громади.
yayayaРозуміючи , що справа може бути вирішена на користь позивача (Самооборони), адже в справі надано безліч доказів про протизаконність надання цієї земельної ділянки, і докази ще будуть додоватися під час розгляду, міська рада в особі міського голови СВІДОМО буде затягувати розгляд справи, адже на 25 жовтня вже призначений аукціон з продажу і потрібно як скоріше продати цю землю.

Тепер нетішинціям повинно стати зрозуміло, хто зацікавлений в затягуванні справи та хто не бажає чесного та прозорого розгляду справи в суді,!!!

А саме цікаве , що 13 вересня в апеляційному  суді у Вінниці, міську раду в справі про скасування ухвали Нетішинського міського суду  від 11 серпня 2016 року про заборону здійснення будь-яких дій пов’язаних з проведенням земельного аукціона з продажу земельної ділянки площею 3,0000 га, на вул.Енергетиків, ПРЕДСТАВЛЯВ  нєкто пан Гавриленко Р.В., який не є працівником виконавчого комітету і взагалі не є мешканцем м.Нетішин
А хто був ж цей пан?
Це ж керівник ООО “АДВОКАТСКОЕ ОБЪЕДИНЕНИЕ “ГАВРИЛЕНКО И ПАРТНЕРЫ”, і одночасно….радник мера міста Хмельницького пана Симчищина, представника Свободи.
Отже на  поїздку у ВІнницю в апеляційний суд міська рада запросила такого поважного пана, а на суд в Нетішині не знайшлося юриста, який би представляв міську раду. ВИПАДКОВІСТЬ?!

zeml1

 

P.S.

Цікаво на 16-ій сесії міської ради міський голова Супрунюк звинуватив саме  Самооборону в тому що вона буде затягувати справу в суді. Що вона подала до суду з приводу продажу цієї земельної ділянки та одночасно заблокувала аукціон з продажу.

Для історії наведемо цитати виступаючих з офіційного протоколу пленарного засідання 16-сесії НМР.

Слово мав міський голова Олександр Супрунюк, який сказав, що ділити всі уміють, але є запитання: для чого вони подали до суду та заблокували аукціони.  «Нетішинська самооборона-громадський контроль» подала до суду, щоб зупинити будь-які дії, і суд прийняв рішення, щоб зупинити дії з нашої сторони на ці земельні ділянки. У виконавчий комітет Нетішинської міської ради прийшла постанова про зупинення будь-який дій із земельними ділянками. Зараз ми подали на апеляцію і 12 вересня має бути судове засідання

Зараз вони (міська рада) подали на апеляцію, але зараз піде апеляція на апеляцію (від Самооборони) і усім відомо, як це робиться: то не прийшли на суд, то ще якісь проблеми!!!

 

Слово мав Камозін Ю.М., депутат Нетішинської міської ради VII скликання, голова депутатської фракції «Нетішинська самооборона – народний контроль» , який сказав, що депутати коли голосували за виділення цих трьох гектарів, напевне не вивчали Детальний план забудови, де чітко вказано, де повинно будуватися, що повинно будуватися. Там чітко вказано, що зберігається міський ліс, площею 5,25 га і там не передбачається забудова. Там є три житлових групи: дві будуть будуватися, а одна перепрофілюватися. Так само там вказано, на цьому детальному плані, що повинна бути перенесена теплотраса. Тому, саме так пропонувалося і на третій сесії була знята пропозиція їхньої фракції (можна підняти протоколи), коли намалювали цю ділянку не чіпаючи лісу.

Тому, в суд вони (Самооборона) прийдуть і будуть доказувати це. Тому, не треба на цьому спекулювати і їх у чомусь звинувачувати.

 

Слово мав  Супрунюк О.О., міський голова, який сказав, що він тільки за те, щоб не спекулювали.