raskrpki-2

Як ми раніше писали на сайті ,в  Нетішині на аукціон,, який відбудеться 25 жовтня 2016 року в м.Хмельницький , виставили  3 Га  столітнього лісу разом з курганами пам’яткою тшинецько-комарівської етнокультурної спільності доби бронзи ІІІ–ІІ тис. до н. е. 

Що ж аукціон призначений. Виконавцем обраний ЗАЦ “Карат”, який і  розмістив Лот №11050 Аукціону №5900 на сайті Держгєокадастру разом матеріалами по лоту .  Деякі з них дуже цікаві і ми хочемо ознайомити з ними громадськість Нетішина

  • ЧИ ІСНУЮТЬ в Нетішині ІСТОРИЧНІ КУРГАНИ та МІСЬКІЙ ЛІС на вул. Енергетиків?

Багато було статей про історичні кургани в інтернеті, багато було коментарів. Міський голова заявляв про якісь маніпуляції і що кургани не входять до меж цієї ділянки.

net-kurganov net-kurganov1
dron11Але Самооборона не кидає безпідставно слів у повітря і тому наші депутати  ретельно вивчили всі документи. Отже  згідно з затвердженим  проектом землеустрою на цій ділянці  НАСПРАВДІ знаходяться 2 історичних кургани з охоронною зоною навколо них 0,36 Га. (дивитися далі на фото)

Та особливо цинічно виглядають позначення в проекті “поодинокі дерева”, адже всі нетішинці чудово знають , що там розташований звичайний, майже столітній,  ліс. ( для довідки на ділянці 3 Га знаходиться біля 1000 дерев, які підрахував земельний відділ міської ради для оцінки відновної вартість за видалення зелених насаджень, що становить 1,59 млн грн).
Також в цю ділянку входить і охоронна зона об`єкту енергетики ( ЛЕП- лінії електропередач) розміром 0,2 Га.
 Питання навіщо було давати під продаж саме 3 Га землі, з якої  майже 1/5 частина (0,57 Га)- це охорона зона де заборонено будівництво???

proekt-zemleustr5 proekt-zemleustr1

 

proekt-zemleustr3proekt-zemleustr4

proekt-zemleustr7 proekt-zemleustr6

obmezhennya


zaborona-na-prodazhТакож нагадаємо , що виконавцю торгів ЗАЦ “Карат”, який одночасно є і розробником проекту землеустрою, відділом охорони пам`ятко історії був направлений лист, що на цій ділянці дійсно знаходяться 2 стародавніх кургани.

З наявністю курганів ніби то все стало ясно – вони є, їх 2 і законом ЗАБОРОНЕНА зміна цільового призначення ділянки, проведенння земляних та інших робіт, що можуть призвести до руйнування об`єктів культурної спадщини без попередніх розкопок.

А чи існує все ж таки в Нетішині міській ліс на ділянці 3 Га ?! Ліс також є і всі нетішинці  мають змогу наочно його бачити кожень день або приходячи на Великий ринок або проїджаючі на станційних автобусах на роботу.  Але судячі з коментарів міського голови  на своїй пресконференції – лісу там НЕМА !

dsc06013 dsc06048

 

Міський голова розповідає по телебаченню , що Самооборона програла якійсь суд, або взагалі не розуміючі про що говорить або свідомо вводячі в оману нетішинців, адже  в суді ще взагалі не було  розгляду цієї справи по СУТІ !!!  (Наразі були розгляд забезпечення позову і апеляція по скасуванню цього забезпечення.)

А саме цікаве що  в той  же час міській голова свідомо затягує суд, щоб не дати ПРОКУРАТУРІ всупити в справу для  захисту прав держави,  і встигнути провести аукціон та продати цю ділянку. 

Чекаємо спростування коментаря міського голови про програш Самообороною  судової справи  по 3 Га, а саме про  визнання протиправними та скасування рішень суб’єкта владних повноважень –  справа 2-а/679/108/2016 ( http://reyestr.court.gov.ua/Review/59722295 ) .

Наразі розгляд справи у суді перенесений на листопад 2016 року, а отже призначений на 25 жовтня аукціон з продажу землі може відбутися 25 жовтня і ділянка може піти з молотка,  а судова справа буде  йти собі  далі….. Ну а ліс вже піде під ніж і потім ніхто ні дерева , ні історичні   кургани 3-2 тис до н.е. , в разі програшу міською радою справи, повернути громаді не зможе .….