prokuratura

Громадська організація “Нетішинська самооборона” ще 10 серпня подала судовий позов в Нетішинській міський суд  стосовно  ділянкі  3 Га що по вул Енергетиків в якому просила  визнати протиправними та скасувати 2 рішення Нетішинської міської ради , якими затверджувався проект землеустрою та ділянка виставлялася на ПРОДАЖ.

Також Самообороною була подана заява до Шепетівської місцевої прокуратури стосовно цієї справи з наданими доказами протиправності рішень міської ради, з проханням:

  1. prokuratura-zayava1Вжити заходів щодо звернення до суду стосовно визнання рішеннь Нетішинської міської ради Хмельницької області від 22.07.2016 р. № 15/754 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Енергетиків» та від 22.07.2016 р. № 15/755 «Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову» протиправними та їх скасування.
  2. Вжити заходів щодо зупинення рішеннь Нетішинської міської ради Хмельницької області від 22.07.2016 р. № 15/754 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Енергетиків» та від 22.07.2016 р. № 15/755 «Про продаж земельної ділянки на вул.Енергетиків з аукціону під забудову» до розгляду судової справи по суті.

Прокураторою була розглянута наша заява та після вивчення  документів по справі за позовом Самооборони по 3 Га прокуратурою були зроблені висновки  про можливі порушення закону при прийняті рішень міською радою.

Відповідно прокуратурою була  подана до нетішинського суду заява про вступ у справу з метою захисту прав держави (в особі територіальної громади міста Нетішина) на боці позивача (Самооборони).

klopotannya-pro-perenesennya-sudu-nПерше засідання в справі скандально відомої ділянки 3 Га по вул. Енергетиків навпроти Фуршету мало відбутися  в Нетішині, 10 жовтня,   і саме на ньому суддя повинна була розглянути заяву прокуратури про вступ до справи.

Після цього представник прокуратури міг би також подати заяву про забезпечення позову ( призупинити по суті продаж 3 Га лісу), а  вже, зупинивши аукціон, спокійно в суді б розбиралися хто і як порушував закон і хто за це буде відповідати!

Але міська рада, в особі міського голови Супрунюка,  подала клопотання  про перенесення розгляду у зв`язку з хворобою ії представника в суді від юридичного відділу виконавчого комітету і по суті свідомо затягнула справу і не дала прокуратурі вступити в справу для захисту прав держави.

Ось так міський голова розповідає по телебаченню , що Самооборона програла якійсь суд,а сам одночасно  свідомо затягує час, щоб встигнути провести аукціон та продати  ділянку.

Тепер  розгляд справи у суді перенесений на листопад 2016 року, а отже призначений на 25 жовтня аукціон з продажу землі може відбутися 25 жовтня і ділянка може піти з молотка,  а судова справа буде  йти собі  далі….. Ну а ліс вже піде під ніж і потім ніхто ні дерева , ні історичні   кургани 3-2 тис до н.е. , в разі програшу міською радою справи, повернути громаді не зможе .….

Адже як потенційний забудовник буде забудовувати ділянку, знищуючі міський ліс та нехтуючи детальним планом забудови ми вже розповідали нетішинцям- Як в Нетішині імовірний інвестор буде забудовувати ділянку 3 Га, знищуючі ліс біля ринку. Пряма мова.