Прокуратура вимагає від недобросовісного забудовника сплатити всі належні кошти

У Хмельницькому забудовник "забув" сплатити 2 мільйони в місцевий бюджет
 Хмельницька місцева прокуратура вимагає від недобросовісного забудовника сплатити до місцевого бюджету понад 2 мільйони гривень, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі облпрокуратури, одне з приватних підприємств у зв’язку із будівництвом торгового-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом згідно договорів ще до кінця червня поточного року зобов’язувалось сплатити кошти з метою пайової участі у сумі понад 2 мільйони гривень.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Проте, підприємство такі вимоги проігнорувало.

Тому, місцева прокуратура звернулась до господарського суду області в інтересах Хмельницької міської ради з позовними вимогами про стягнення заборгованості за договорами про пайову участь.
Цікаво , що те саме може очікувати і Нетішин, адже вимога сплатити 0,5 млн грн пайової участі (при будівництві на ділянці 3 Га по вул.Енергетиків)  в договорі купівлі-продажу ділянки  взагалі не ПРОПИСАНА !