v-ukraine-pridumali-novuyu-aferu-po-otzhimu-zhilya_111 жовтня суддя Нетішинського міського суду відкрила нове провадження за позовом про  скасування рішення міської ради.
Фізична особа підприємець подав до Нетішинського міського суду позов про визнання протиправним та скасування рішення п’ятнадцятої сесії Нетішинської міської ради № 15/754 від 22.07.2016 року “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Енергетиків”, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3,0000 га. на вул.Енергетиків (кадастровий номер 6810500000:02:007:0858), визначеної для продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за рахунок земель житлової та громадської забудови.

На жаль в нетішинському суді наразі залишилася лише одна суддя і тому судове засідання призначили  аж на 09 грудня 2016 року  (на 11 годину).

Нагадаємо, щр Нетішині справа про продаж 3 Га лісу разом з історичними курганами набула дуже широкого розголосу. На жаль поки що не відбувся розгляд справи по суті за позовом ГО “Нетішинська Самооборона” із-за затягування  зі сторони міського голови.  В справу також  вирішила вступити  Шепетівська прокуратура, представниками якої були зроблені висновки  про можливі порушення закону при прийняті рішень міською радою.

3-ga-pozov-osobi