yayayaЗадовго до концерту обурені містяни зібралися поблизу зали, де має відбутися виступ співаків. Активісти Автомайдану  напередодні обіцяли “гаряче” зустріти Потапа та Настю, які мали провести концерт у Хмельницькому.

Одразу кілька громадських та політичних сил самоорганізувалися на протестну акцію, яка має намір завадити виступу Потапа та Насті в обласному центрі, повідомляє.  Зібралося близько сотні протестуючих – представники , Правого сектору, Автомайдану, Самооборони, ВО “Свобода”, “Стоп-корупція”. З-поміж них були й парочка депутатів обласної та міської рад.

Експромтом організували фотовиставку з портретами полеглих воїнів в АТО, щоб ще раз нагадати всім про ганебну підтримку співочого дуету сепаратистів і завадити їх виступу.

Яйця, кров і обурення вже чекають Потапа і Настю в Хмельницькому - фото 1Яйця, кров і обурення вже чекають Потапа і Настю в Хмельницькому - фото 2

Яйця, кров і обурення вже чекають Потапа і Настю в Хмельницькому - фото 3Яйця, кров і обурення вже чекають Потапа і Настю в Хмельницькому - фото 4

“3 літри крові у нас є і ми її приготували спеціально для ворогов нашого народу, – каже автомайданівка і волонтерка Вікторія Середюк. – Ніхто акцію не організовував, люди самі позбиралися від обурення.”

Концерт таки відмінили, незважаючи на те, що артисти прибули в місто і навіть розспівувалися. Учасникам протесту повідомили про те, що виступу не буде, однак це їх не зупинило. Із криками “ганьба” учасники протесту облили стіни, як і обіцяли, кров’ю, і двері яйцями.  Найобуреніші активісти застосували піротехніку, запалили фаєри, розливали в приміщенні закладу кров, розпилювали газ із балончиків. В протесті дійшло до бійок і швидкої.
Патрульні закликали громадян не порушувати громадський порядок та  відтісняли правопорушників подалі від входу, надаючи змогу мирним громадянам покинути заклад. Поки правоохоронці опитували учасників акції, самі протестувальники почали говорити про застосування до них неправомірно сили з боку поліції.

yayaya1

yayaya3 yayaya4

yayaya5 yayaya7 yayaya8

Наразі вирішується питання щодо внесення в ЄРДР провадження за ч.4 ст.296 ККУ – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень.

Караються такі правопорушення позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Однак , як запевняють у поліції, поки не надходило жодних заяв від ймовірних потерпілих.