yayaya2Аукціон з продажу ділянки 3 гектари по вул.Енергетиків в  місті Нетішин  відбувся 25 жовтня  об 11 годині у місті Хмельницькому у конференц залі славнозвісного клубу “СВ”, де нещодавно “гаряче” зустрічали Потапа і Настю.

На аукціон зареєструвалися три учасники, які і розіграли між собою право придбати цю ділянку.  На торгах були присутні також члени  постійно діючої комісії з продажу земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах нетішинської міської ради.
До початку аукціону представник Самооборони Юрій Камозін, якій знаходився в залі в статусі представника ЗМІ і вів відеозйомку,  задав  головуючому питання, чому файл, який був представлений на екрані в  конференц залі про умови аукціону, не був долучений до всіх документів, які викладені на сайті Держгєокадастру в описі лоту. І де кожний громадянин міг би з ним ознайомитися.

На що так зрозумілої відповіді і не отримав, адже представники виконавця торгів ЗАЦ “Карат” запевняли , що всі матеріали і цей файл були завантажені на сайт. Але ж кожен може зайти і сьогодні на сторінку лоту і впевнитися що це зовсім не так. Адже питання стосувалося зобов`язаннь покупця сплатити відновну вартість дерев в розмірі 1,59 млн грн, які не фігурували ні в яких документах, окрім рішення міської ради.

p1410047

aukcion-dokumenti-1 aukcion-dokumenti

Наступне питання було головуючому. про те що з аналізу  умов аукціону та  проекту договору   , який буде укладений на земельних торгах між Продавціем та Покупцем, виходить що в ньому:

  • не визначено ніяких термінів освоєння ділянки
  • не вказано, взагалі що покупець зобо`вязується сплатити   вартість ( 1,59 млн грн) за  дерева  на ділянці!
  • не вказано , що покупець зобов`язується провести переобладнання повітряних ЛЕП на підземні кабельні ЛЕП, згідно з рішення міської ради!
  • не вказано, що  житлова забудова повинна становити не менше 85% площі всього будівництва;

poziciya-mosijchukНа що була отримана відповідь від головуючого , що на сайті Держгєокадастру в описі лоту був викладений лише ПРОЕКТ договору купівлі-продажу ділянки, і при підписанні вже самого договору з переможцем в нього можуть вноситися правки! Цікаво, адже учасники аукціона завчасно були ознайомлені саме з проектом, викладеним на сайті і не були попереджені про можливість подальшого внесення якихось змін. Да і згідно чинного законодавства така відповідь викликає здивування.
(Самооборона обов`язково прослідкує який саме договір був підписаний і з якими змінами)

І ось приблизно об 11 годині, коли зібралися всі наявні члени комісії з продажу земельних ділянок головуючий розпочав аукціон. Після оголошення всіх необхідних умов аукціону,порядку розрахунку та проведення торгів,  головуючий запитав чи немає в когось запитань.
Представник фракції Самооборони Мосійчук Дар`я, яка входить в комісію з продажу земельних ділянок зачитала свою позицію стосовно наявності пункта 9.1 Договору купівлі-продажу, де  продавець (Нетішинська міська рада в особі міського голови Супрунюка О.О.) гарантує, що земельна ділянка 3 Га, яка є предметом даного договору не знаходиться під арештом і судових справ на неї немає і що наразі що в провадженні Нетішинського міського суду Хмельницької області по земельній ділянці площею 3 га., яка є предметом даних земельних торгів, перебуває дві судових справи.(дивитися відео з 6 хв. 29 сек.).

Мосійчук повідомила , щоб  ії позицію занесли до протоколу (попередньо надавши головуючому свою письмову позицію) і що  далі вона приймати участь в роботі комісії з продажу земельних ділянок НМР під час торгів не буде.  Головуючий заявив що він прийняв заяву до уваги. Після цього  вона покинула своє місце і надалі в комісії залишилося 8 чоловік з 9 присутніх (повий склад 14 чоловік)

dsc06489dsc06495

dsc06493

Ну а далі розпочалися самі торги. Головуючий об`явив стартову ціну (14 хвилина 10 сек відео) 1 млн 722 тис 600 грн і учасники почали робити ставки. Цікавий момент виник на 2-у кроці, коли учасник за № 3 забув опустити табличку і автоматично погодився зі ставкою 1,791 млн грн. Головуючий вже вдарив перший раз молотком і зафіксував за ним ставку. Було явно видно , що він не збирався цього робити, ну а чому залишається здогадуватися або робити припущення, що явно щось пішло не по сценарію.
Ну а далі учасник №2 ( пан Миклуш)  блискавично зробив ставку 1 млн 860 тис грн ( одразу через 2 кроки) і  …. виграв торги.

Самооборона висвітлювала постійно хід справ по цій темі, повідомляючі нетішинців про порушення в рішеннях ради,   не відповідності їх детальному плану забудови, наявність обмежень на продаж із-зі наявності на ділянці старовинних курганів, як в Нетішині свідомо приховували відомості про продаж 3 Га лісу на аукціоні та чи  існують взагалі в Нетішині історичні КУРГАНИ у міському лісі ?
Судові справи по цій ділянці будуть продовжуватися і надалі і ми будемо інформувати про хід розгляду принаймі за позовом Самооборони.
P.S.  Позиція Самооборонив цьому питанні залишається незміною – ми загалом «ЗА» будівництво на частині промислової зони, але “Проти” саме  того  рішення яке прийняли депутати на 15-й сесії, тому що  зараз розміщення ділянки посеред лісу суперечить детальному плану забудови частини території промислової зони м.Нетішин, який  був затверджений у липні 2015 року,  і що саме це призведе до варварського  вирізання значної частину міського лісу та знищення історичних курганів. Але на жаль сьогоднішня влада продовжує  нехтувати законами, не бажаючі вирішувати всі питання цивілізовано у суді.