Славутські працівники елеватора попереджають про рейдерське захоплення

 Працівники Славутського елеватора попереджають високопосадовців області про можливе рейдерське захоплення їхнього підприємства, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на  “НГП“.

Лист спрямували голові облдержадміністрації, облпрокурору, головному поліцейському Хмельниччини та керівнику СБУ в області. Описуючи історію підприємства зі звіною власнків, що пережили працівники елеватора 5 років тому, намагаються аргументувати свої побоювання.

Поки країна зайнята агресією на Сході і в Криму “колишні” невеликими купками тихенько повертаються і починають займатися тим чим займалися раніше – рейдерством, здирництвом, незаконним збагаченням. Як завжди, на людей і на державу  їм плювати,” – йдеться в зверненні.

Свої застереження аргументують так: “Основна робота елеватора, що спеціалізується на прийманні пізніх зернових, починається в жовтні. І от саме 07 жовтня 2016 року, в найвідповідальніший момент жнив, коли всі сили напружені, щоб прийняти з полів зерно, колектив підприємства дізнається, що у власника елеватора змінився керівник ще 29.09.16 року. Ні 7 жовтня, ні 8 жовтня, ні 9 жовтня, ні пізніше, особа, що зазначена в реєстрі, як керівник підприємства, на Славутськосу елеваторі не з’являється, з колективом не спілкується. Йому очевидно байдужа і доля людей, що працюють, і якість зерна, яке не може чекати, доки хтось візьметься за справу.”

Свою думку члени трудового колективу Славутського елеватора й описують нинішню ситуацію на підприємстві: “Незаконно звільнений директор, що багато років керував елеватором – Роман Табатадзе сумлінно ходить на роботу і намагається зберегти елеватор. Проходить ще тиждень – і знову в реєстрі зміна керівника на іншого. Остаточно терпець колективу урвався, коли 31.10.16 знову відбулася в реєстрі зміна керівника на Миколу Крикливого.”

Наводять і конкретні факти, які на їхню думку можуть призвестя до рейдерського захоплення: “Новопризначений керівник елеватора – колишній активний член ПР з м. Вишневого на Київщині, який жодного відношення до сільського господарства ніколи не мав, нотаріус, який вніс до реєстру данні про нового керівника, тривалий час співпрацював з Дельта Банком та на вимогу надати пояснення своїм незаконним діям, запропонував звернутись до юристів, які раніше обслуговували цей банк, які до речі також вели справи біглого молодо олігарха Курченко, директор офшору-кіпріот, який начебто підписував в Києві протоколи про призначення нового директора, у вказаний період кордону України не

пересікав.”

Юристи підприємства називають і низку інших порушень і фальсифікацій. Та й відповідна кримінальна справа, кажуть, по факту підробки документів та спроби рейдерського захоплення вже порушена, а позови до судів подані.

Окрім втрати зернопостачальників працівники не виключають можливості силового захоплення підприємства.

“Колектив звісно боронитиме свої робочі місця, але наслідки можливих зіткнень з “тітушками”, яких знову почали використовувати “колишні”, не передбачувані. Просимо всі державні та правоохоронні органи запобігти розкраданню майна підприємства та зерна замовників, що знаходиться у нього на зберіганні, не допустити силового протистояння, втрутитися в ситуацію та притягти винних до відповідальності,” – завершують послання.