«Вар’яти-шоу» поїдуть жартувати у міста атомників

18 листопада у Вараші, а 19 листопада в Нетішині жартуватиме перший україномовний гумор-шоу «Вар’яти» з новою програмою. Там артисти презентуватимуть чергові порції веселих жартів, мініатюр та дотепних авторських пісень.

– «Мені часто в соціальних мережах задають питання, коли ми знову приїдемо до Варашу та Нетішину? Саме тому одразу після презентації гумор-шоу «Вар’яти» на телебаченні, яке відбудеться 2-го листопаду, ми вирушимо жартувати до Варашу та Нетішину» – розповідає очільник гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула.

 

Команда «Вар’яти ШОУ» – це веселі хлопаки, що зібралиcь разом на радість людям. Це шоу, що позбавлене російської мови  та нецензурної лексики. Практично  відсутні жарти на політичну тематику, жарти «нижче пояса», а здебільшого хлопці жартують на побутову тематику. Тому на концерт «Вар’яти-шоу» можна йти усією сім’єю.

Поспішайте, квитків на концерт гумор-шоу «Вар’яти» залишається все менше. Придбати квитки можна у Палаці культури (м. Вараш); Початок: 18 листопада о 19 годині; Вартість: від 90 до 200 грн.; Квитки можна придбати, зателефонувавши за номером: 098 95 63 170.

В Нетішині придбати квитки можна у Палаці культури. Початок: 19 листопада о 18 годині; Вартість: від 100 до 180 грн; Квитки можна придбати, зателефонувавши за номером: (03842) 32 – 427.