Наразі питання  будівництва в Украхні регламентує ПОСТАНОВА КМУ від 13 квітня 2011 р. N 466 Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт”

Згідно з цим ПОРЯДКОМ “Підготовчі роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договору суперфіцію та подання повідомлення про початок виконання підготовчих робіт до органу державного архітектурно-будівельного контролю, крім винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень”

p1410055На сьогодні забудовник пан Миклуш вже подав повідомлення про початок виконання підготовчих робіт у відповідь на припис Держархбудінспекції (ДАБІ), та почав облаштовувати будівельний майданчик. Однак це не дає йому права виносити інженерні мережі та видаляти зелені насадження.

Наразі для початку самих будівельних робіт йому необхідно зареєструвати  декларацію про початок виконання будівельних робіт,  отримати дозвіл на виконання будівельних робіт, чим він зараз і займається, а  після чого вже  прощавай ліс та кургани!!!

Однак до цього йому необхідно підписати містобудівні умови та обмеження, адже під час перевірки можуть виникнути “проблеми” з наявними  порушеннями вимог містобудівної документації, містобудівних умов та обмежень та невідповідності об’єкта проектній документації на будівництво такого об’єкта

Адже його будівництво ну ніяк не відповідає детальному плану забудови Промислової зони, а також в межі його ділянки потрапили історичні кургани, в яких є своя охорона зона.

yayaya yayaya2

так по закону !                                                                так по “бєспрєдєлу” !