dsc06620ГО “Нетішинська Самооборона” займається волонтерською діяльністю вже більше 2 років.

Про  повномасштабний збір коштів, продуктів харчування, медикаментів та одягу для наших військовослужбовців, які і зараз знаходяться у зоні бойових дій на Сході України, ми оголосили 19 червня 2014 року.  Саме тоді й розпочалася  акція «ПІДТРИМАЄМО СВОЮ АРМІЮ. ВРЯТУЄМО КРАЇНУ»

Завдяки нашим спільним з вами, нетішинцями, зусиллям під час неї ми вже зібрали більше  1,5 млн грн, на які закупляли і дороге військове обладнання, одяг та взуття,  продукти та медикаменти. Нам вдалося зібрати та відправити на схід для наших захисників більше 30 тон продуктів харчування  і одягу. За цей період ми здійснили 11 поїздок в зону АТО

Взагалі то війна вже йде більше 2 років, і українці стали набагато меньше допомагати армії через волонтерів. Зрозуміло що в країні не найкраща економічна ситуація, да і МО все ж таки трохи покращило забезпечення частин в АТО. Принаймі з харчуванням залишилися проблеми лише в окремих частинах.

miprwxsegz4Наразі багато громадських організацій  прининяють волонтерську діяльність із-за відсутності коштів, але в нашому місті ми маємо змогу продовжувати допомагати нетішинським військовим у зоні АТО практично тільки за рахунок працівників ХАЕС. Наразі Самооборона постійно співпрацює з трудовими колективами Енергоремонтного підприємста, Турбіного цеху, Цеху теплової автоматики та вимірювань Реакторного цеху та  Навчально тренувального центру. Небайдужі активісти-волонтери  продовжують збирати кошти в своїх підрозділах.

Взагалі сівпраця працвників ВП ХАЕС та  ГО «Нетішинська самооборона» продовжується вже майже 2 роки. Розпочали ми співрацю в грудні 2014 року. Тоді ми звернулися за допомогою до активистів ТЦ та ЕРП, Костянтина Бичкова та Дмитра Міщенка, бо треба було відправити в АТО велику фуру. Тоді ці 2 підрозділа зібрали вперше 7950 грн та 6372 грн відповідно, які ми витратили на придбання пального для фури та 8 кубів дров в Дебальцево.
Всього за період нашої тісной співпраці з працівниками підрозділів ВП ХАЕС було зібрано 474 тис грн. 

Найбільшу допомогу війсковим надав колектив Турбінного цеху (145 тис грн), ЕРП (89 тис грн), ЦТАВ (66 тис грн), Реакторного цеху (48тис грн), Навчально-тренувального центру (30 тис грн), Електроцеху (7,5 тис грн). Співпрацювали ми і з іншими підрозділами- Транспортним цехом, ЦНВУ, Комунальним господарствомДПРЧ 7, ДПРЗ 3.

А також 9 грудня почав офіційну роботу новий сайт Нетішинської самооборони http://www.samooborona-netishyn.com.ua , де користувачи мережі інтернет не тільки можуть ознайомитись з діяльністю організації.

  Наближається зима, де основними  потребами бійців будуть якісна зимова форма та  берці,

термобілизна, тактичні зимові рукавиці, зимові шапки та балаклави,  наколінники, гумові чоботи, розвантажувальні жилети та ін. Саме на це наразі і будуть витрачаються кошти, які Самообороні надають працівники ВП ХАЕС.

Хочемо подякувати всім працівникам, які незважаючи на складні часи, нестабільну ситуацію в економіці та в країні прожовжують допомагати нашій армії. Особливу подяку висловлюємо активістам підрозділів: Дмитру Міщенко (ЕРП), Костянтину Бичкову, Будяковському Руслану (ТЦ), Максиму Штойко, Цибульскому Володимиру (ЦТАВ), Віктору Ройко (НТЦ), Віталію Лисенко, Омельчук Вадиму (РЦ), Ковальчук Тетяні (КГ ВП ХАЕС), Якиміву Андрію, Нечитайло Марині (ЦНВУ) та іншим.

Тільки завдяки Вам, небайдужим українцям, справжнім патріотам, Україна вистояла перед сильним і жорстоким ворогом. Тільки завдяки Вашій підтримці наші земляки ризикують щодня власним життям на фронті і готові воювати стільки, скільки знадобиться, щоб отримати повну перемогу. Бо вони знають, що на рідній землі їх пам’ятають, люблять і чекають.Також хочемо подякувати Хмельницькомуго відділенню ВП «Складське господарство» ДП НАЕК «Енергоатом», тісна співпраця з яким в нас розпочалася ще влітку 2014 року. За 1,5 роки працівниками, під керівництвом активістки Мельничук Надії було зібрано  більше 60 тис грн!

 

ГО “Нетішинська Самооборона”