bezymyannyjТри роки тому, в жовтні, газета «Пост громадського контролю» призупинила свій вихід на невизначений термін.

Незважаючи на те, що ворогам часопису дуже хотілося його закриття, і вони докладали до цього максимум зусиль: позивалися до суду, забирали приміщення, намагалися дискредитувати працівників, за першої ліпшої нагоди поливали брудом, випуск газети довелося припинити з суб’єктивних причин, на які точно не вплинули опоненти. Двоє працівників із трьох, в тому числі й редактор, пішли в декретну відпустку. Взяти на свої плечі тягар суспільно-політичних проблем та внутріредакційну рутину ніхто не взявся, тому відрада нетішинської громади – «ПГК», «зачаївся» в очікуванні…

yayaya7Газета з 8-тисячним накладом у всіх на вустах

Розпочавши у 2010 році свій вихід у світ, упродовж трьох з половиною років «Пост громадського контролю» нікого не залишав до себе байдужим.  Чесний люд був у захваті від газети, нечесні на слово і на руку бились після кожного випуску «ПГК» мало не в конвульсіях.

На восьми шпальтах газета приходила в оселі нетішинців двічі на місяць. 8 тисяч примірників – наклад, рейтинги, як для Нетішина, зашкалювали. Часопис був живим, народним, порушував усі існуючі в місті проблеми, після кожного його виходу в світ обривались редакційні телефони, а якщо було тихо, і ніхто не приходив скандалити, то редактора розпинало сумління, мовляв, певно щось не так зробили, недопрацювали.

Газета мала ціле коло постійних дописувачів, а деякі рубрики, як от «Мобільні повідомлення» були у всіх на вустах.

Не крапка, кома…

Ніхто достеменно не був упевнений, чи повернеться газета до читача, проте слова її засновника та видавця Валерія Преподобного у «прощальній» статті стали пророчими: «Вірю в те, що газета рано чи пізно повернеться до свого читача, адже він, читач, відчуває в ній гостру потребу. Потребу в можливості висловитися. Потребу в захисті…»

Як бачимо, крапку в своїй діяльності газета ще не поставила, то була лише кома. Часопис функціонуватиме доти, доки буде потрібним та незамінним, доки нетішинська громада матиме потребу в неупередженій інформації.

Зростаємо удвічі

Звісно, до колишніх потужностей нам ще далеко. Проте… Упродовж останнього  року газета виходила раз у місяць на чотирьох шпальтах, а від сьогодні випускатиметься на восьми. Незважаючи на те, що завдяки Інтернету доступ до будь-якої інформації практично необмежений, друковане видання не втрачає своєї актуальності. Воно займає свою нішу, і виконує свою суспільну функцію.

Ми звертаємось до наших читачів з проханням долучитися до творення газети, аби спільними зусиллями наше видання ставало кращим, змістовнішим, актуальнішим.

Висловлюйте на сторінках «ПГК» свої думки на будь-які актуальні для сьогодення теми, фотографуйте міські прогалини та розташовуйте в рубриці «Фотофакт», подавайте ініціативу, з ким із цікавих вам містян ви хотіли б почитати інтерв’ю та пропонуйте запитання до респондента.

yayaya8

Пишіть нам: а/с 448; post.control@ukr.net; телефонуйте (097) 832-62-00.

Архів нашої газети за 2010-2013 роки – на сайті нетішин.com.ua; цьогорічні випуски «ПГК» – на сайті http://netishin-reklama.com.ua в розділі «Архів «ПГК».

Окремі публікації «ПГК» шукайте на сайті www.samooborona-netishyn.com.ua та на сторінці у «Фейсбуці» https://www.facebook.com/ruslana.chernjuk.

Редакційна колегія «ПГК»