yayayaПід час осінніх канікул в лісовому масиві поблизу села Кривин проходив відкритий чемпіонат м. Нетішин зі спортивної радіопеленгації – повідомляє Микола Заремський у фейсбуці

Два дні, незважаючи на погодні умови, змагалися між собою юні спортсмени з Нетішина, Славути, Шепетівки та Києва.

Не було рівних серед юнаків старшої вікової категорії Карповичу Федору з Києва, другим став Дебопре Ярослав з Нетішина, Стецюк Артур також Нетішин – третій.

Серед дівчат першою стала Бублій Марія з Славути, друге та третє місце вибороли Нетішинки Третяк Марина та Панчук Наталія. П

орадували своїми результатами і молодші учасники. Нетішинці Железняк Іван, Корсун Юрій та Левченко Іван з Шепетівки зайняли п’єдестал пошани, а серед дівчат місця розподілилися наступним чином: Петровська Єлена, Гавенко Лілія (м. Нетішин) та Микосянчик Христина з Шепетівки.

Не менш цікавим та багатим на нагороди для нетішинців став забіг другого дня. До кагорти переможців приєдналися Кузьмін Максим, Головко Андрій та Зуєва Наталія. Всі учасники отримали свідоцтва про участь у змаганнях, а переможці та призери були нагородженні грамотами і медалями, які були надані Нетішинським відділом молоді та спору.
Команди-переможці, а саме, Нетішин, Шепетівка та Славута отримали Кубки. Лісове багаття, дружня атмосфера, спортивний азарт та прагнення до перемоги залишили у спортсмені незабутні враження. Побажаємо їм успіхів та безліч перемог!

yayaya4 yayaya3 yayaya2 yayaya1