Бюджет Нетішина недоотримав декілька мільонів гривень через занижену оцінку проданої  земельної ділянки 3 Га по вул. Енергетиків.
brexnyaДуже гарно міський голова Нетішина розповідає про те, що через Самооборону було втрачено реальних покупців і декілька мільонів гривень на продажу. Що ж, давайте проаналізуємо, хто саме приніс збитки бюджету.

Початкова вартість земельної ділянки 3 Га на Піонерці стартувала на аукціоні з 1,7 млн грн. Саме таку експертно грошову оцінку  зробив ЗАЦ “Карат”, який одночасно був і розробником проекту землеустрою і виконавцем торгів!

Яким ж чином експерт визначив ціну 3 Га лісу, адже він повинен був взяти подібні земельні ділянки та використовуючу методику розрахунку і визначити ціну землі.

ocynka

Експерт взяв 5 звичайних ділянок  з сайту ОЛХ, від 9 до 20 соток і методом  коефіцієнтів перерахував вартість у відповідності до розміру 3 Га. В результаті вийшла сума в 1,7 млн грн (дані наведен далі у таблиці).

Зверніть  увагу, що  для визначення ціни в порівняльній таблиці не вказана жодна ділянка, яка мала б доступ до всіх мереж ( тепло-, електро-, водопостачання та каналізації), не кажучи вже про наближеність до міського ринку, лікарні чи великих торгових закладів.

ocinka1 ocinka2

А тепер візьмемо реальну вартість подібних великих подібних земельних ділянок в Нетішині, які знаходяться в оренді, в тому числі і на самій Піонерці (вул.Промислова), поруч з проданою  ділянкою лісу 3 Га.  Інформація про їх грошову оцінку наведена в цінах 2015 року, звичайно на 2016 рік ціни ще вишче.

Остання колонка таблиці спеціально зроблена   для порівняння шляхом пропорційного перерахунку ціни, на приведену  площу 3 Га. Таким чином кожний може побачити стільки б вартувала ця ділянка при площі 3 га.

dylyanki-pyonerka

Математика показує, що стартова ціна аукціону нзанижена що найменше   втричі!!! І це в цінах 2015 року, без індексації по ціні і орендній платі.

Як таке могла пропустити влада, що діє в інтересах міста? Хто насправді наніс втрати бюджету Нетішину і хто лобіював  продаж по заниженій ціні в інтересах  забудовника пана Миклуша? Знову коментарі зайві.