brexnya2   Безкоштовне житло для бюджетників та АТОшників.

Інформаційна кампанія у соцмережах стосовно протизаконного продажу ділянки по вул.Енергетиків набирає оберти. Міський голова розповідає про міфічні втрати бюджету, про безкоштовне житло для міської черги та знижку АТОшників та інше.  Розберемося в цих байках докладніше.

Задайте собі питання – а скільки безкоштовного житла надав пан Миклуш , який вже побудував в Нетішині 5 п`ятиповерхових цегляних будинків по вул.Шевченка?     

Відповідь дуже проста – 0 !

А скільки він надав житла зі  знижкою для бюджетників та АТОшників – знову 0 !

Особливо цинічно  виглядала ситуація коли шукали квартиру нетішинцю, інваліду АТО Андрію Панасюку. Тоді міський голова і Миклуш запропонували матері Андрія квартиру 60 м2 за 16 тис $ і подальшої знижки ніхто не зробив!  Врешті решт інший забудовник  житлового комплексу «Панорама» погодився надати для Панасюків 1-кімнатну квартиру зі знижкою майже в 70 тис грн!

Цікаві також результати попереднього аукціону , який виграв Миклуш 2 роки тому і побудував будинки біля вертолітного майданчика. bezymyannyjВідповідно до Рішення №63/1499 сесії він  зобов’язався виконувати обов’язкові умови продажу права оренди земельної ділянки, а саме:

можливість придбання (купівлі) виконавчим комітетом Нетішинської міської ради збудованого житла по фіксованій ціні, що не перевищує 4,5 тис. за 1кв. м. та не перевищує 10% від загальної площі житлового будинку;

-можливість придбання (купівлі) виконавчим комітетом Нетішинської міської ради приміщення під територіальний центр соціального обслуговування одиноких непрацюючих громадян та інвалідів (надання соціальних послуг) по фіксованій ціні, що не перевищує 4,5 тис. за 1кв.м.;

Як ви гадаєте, чи викупив Виконавчий комітет житло зі знижкою для міської черги чи інвалідів та надав його комусь ?…. Звичайно – НІ !

До речі саме в цьому будинку пропонували квартиру сім`ї Панасюків. 

Кому цікаво підрахуємо. Міський голова разом  з  Миклушом пропонували 1-кімнатну квартиру 60м2 за 16 тис $.  Але ж згідно з зобов`язаннями Миклуша він повинен був продати ії за 60м2*4500грн=270 000=10,4 тис $ !                        Немає слів, цинічно!!!

Тому байки про безкоштовне житло для міської черги, бюджетників та АТОшників виглядають, дивлячись на дворічну діяльність пана Миклуша в Нетішині, саме як казочки.