Квартирно-експлуатаційний відділ Хмельницького намагався відібрати колись передані громаді землі

Славутська мерія перемогла в судах відомство Міноборони

У Вищому господарському суді України відбувся розгляд справи за касаційною скаргою КЕВ міста Хмельницький до Славутської міської ради, згідно якої КЕВ міста Хмельницького просив суд припинити право славутчан користування земельними ділянками колишніх військових містечок, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Вищий господарський судом України відмовив позивачу – КЕВ.

Судове рішення є прецедентом, створеним для інших судових інстанцій, в яких розглядаються аналогічні справи по всій Україні, адже майно передане не лише Славуті.

“На землях, прийнятими від Міноборони, сьогодні розвиваються заводи, митниця, підприємства, які сплачують збори, податки, щоб утримувати в тому числі і армію, – кажуть в прес-службі мерії. – У цьому протистоянні позивача підтримувало Міністерство оборони України, яке намагалося повернути землі військових містечок, вишукуючи незаконні підстави та маніпулюючи законодавством.”

Так міська рада відстояла право громадян та юридичних осіб, а їх близько 500, яким передані земельні ділянки у власність та на праві користування.