Через те, що мер не захотів дослухатися до громадськості і достроково закрив сесію, активісти оголосили безстрокову акцію під стінами мерії

У Шепетівці сесія закінчилася встановленням протестного намету на Майдані
 У Шепетівці під час сесії міськради зчинилася сварка між активістами, які прийшли на сесію та представниками влади, передає Depo.Хмельницький з посиланням на сайт Шепетівки.

Представники спілки учасників АТО, спілки поляків, батьків учнів школи №1 за підтримки активістів деяких політсил прийшли  на засідання XIV сесії Шепетівської міської ради VII скликання, аби висунути до міського  голови Михайла Полодюка і членів виконавчого комітету ряд претензій та вимог.

Серед претензій, які висловили меру активісти, були гальмування виділення землі АТОшникам, їх реабілітація, бездіяльність мера в питанні життєзабезпечення міста тощо. Батьки дітей, що навчаються у шепетівській ЗОШ №1, обурилися призначенням нового директора закладу, попри протести громадськості і батьків.

У Шепетвці закінчилася встановленням протестного намету на Майдані - фото 1Першими звернулися атовці, чоловіки вимагали пояснення від міського голови процедуру отримання земельної ділянки членом виконкому. Польські активісти також вимагали справедливості у вирішенні їхнього земельного питання. Воїнів-інтернаціоналістів обурила міська програма патріотичного виховання.
Зчинилася лайка, активісти почали перекрикувати один одного. Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк оголосив перерву роботи сесії до понеділка 21 листопада і вийшов зі сесійної зали. Інші депутати також спробували покинути залу…

Присутні у залі побачили в цьому порушення регламенту, тому вирішили не випускати депутатів із зали. Спілка поляків Шепетівки заблокувала вхідні двері, не даючи можливості депутатам навіть скористатися туалетом.

На запитання депутата Богдана Одуда, чи мені брати вас силою? Валентана Пасічник, голова спілки поляків Шепетівки, відповіла:

«Ах, силою? Беріть силою…»

Сутичок уникнути не вдалося, у штовханині завдали побоїв голові Спілки поляків Валентині Пасічник, яка з різними травмами потрапила до лікарні.

Протестуючі  заявили про початок безстрокової акції. Біля будівлі виконкому поставили намет і організували цілодобове чергування, попередивши, що перейдуть до радикальних дій, якщо вимоги протестуючих не будуть почуті.