Виконком затвердив міську відзнаку «За честь і мужність»

На черговому засіданні виконавчого комітету Нетішинської міської ради, яке відбулося 24 листопада під головуванням міського голови Олександра Супрунюка, члени виконкому заслухали та обговорили 26 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста. З усіх – прийняті відповідні рішення.

В ході засідання було затверджено заходи щодо відзначення у Нетішині Міжнародного дня інвалідів, виділені кошти на надання інвалідам міста матеріальної допомоги для придбання памперсів. Рішенням виконкому встановлено тариф (3 грн.) на перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Автовокзал – вул. Солов’євська». Надали дозвіл КП НМР «ЖКО» на переведення нежитлових приміщень у житлові, присвоїли поштові адреси новозбудованиміндивідуальним житловим будинкам. Виділили кошти у розмірі 5 000 грн. для одноразової допомоги трьом важкохворим мешканцям міста Нетішин на лікування.

Одним із важливих питань засідання стало прийняття рішення «Про відзнаку виконавчого комітету Нетішинської міської ради «За честь і мужність». Перша в історії міста відзнака «За честь і мужність» є нагородою місцевого значення, яка вручається мешканцям та уродженцям Нетішина, які проявили мужність, звитягу та героїзм, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України, або мають інші вагомі заслуги чи досягнення під час особистої участі в антитерористичній операції на Сході України.

Відділ з організаційних питань, зв’язків з ГО та ЗМІ
апарату виконавчого комітету Нетішинської міської ради