yayaya10У Києві біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу пройшли збори нової ініціативи колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі та його соратників по новому «Руху нових сил».

Виступаючи перед присутніми, М.Саакашвілі закликав учасників мітингу вимагати проведення дострокових виборів до Верховної Ради України і заявив, що сьогоднішня акція називається “остання зима цього парламенту”.

Саакашвілі також звинуватив чинну владу в невиконанні передвиборних обіцянок, неефективній боротьбі з корупцією і тому, що вони не проводять в Україні реформи. “Ця зграя бариг вже чверть століття дивиться на нас і знущається над нами, вони вважають себе найрозумнішими, що перехитрили всіх, вони бісять з жиру… Вони себе називають елітою, але я їх називаю брудними покидьками… Зрештою, ми повернемо багатство України українському народу. Для цього потрібно діяти рішуче і негайно. Ми створюємо не лише нову політичну силу, але й новий політичний клас“, – заявив Саакашвілі під час мітингу 27 листопада, передає “Радіо Свобода”.

yayaya1Окрім Саакашвілі на зборах були присутні екс-заступник генпрокурора України Давід Сакварелідзе, екс-голова Одеської митниці Юлія Марушевська та колишній голова Національного агентства з питань державної служби Денис Бродський. Всього на заході були присутні до 2 тис. осіб. Люди тримали в руках державні прапори України, прапори Європейського Союзу, а також державні прапори Грузії.

Присутні на заході періодично скандували “Банду геть”. Рух по вул.Хрещатик традиційно для неділі перекрито, правопорядок забезпечували не надто велика кількість правоохоронців. Акція проходила мирно.

yayaya4yayaya2

Як наголошується на сайті «Руху нових сил» в Facebook, партія «відкрита для всіх, але принципово на наших умовах: тільки нові обличчя, тільки ті, хто

не грабував Україну, ті, хто будуватимуть нову успішну країну для майбутнього наших дітей, а не для власного збагачення».

yayaya13

Нетішинці також долучилися до цієї акції.

yayaya9 yayaya7yayaya

yayaya11 yayaya12

Читайте також: Саакашвілі звинуватив депутата від БПП в організації “Шатуна”
Більше читайте тут: http://dt.ua/POLITICS/u-kiyevi-proyshov-miting-ruhu-saakashvili-225783_.html