yayaya“Я думала чи давати коментар до ситуації, яка сталась під час звіту. але як Руслан Рудомський вирішив написати про це в свій блог значить і я прокоментую”- пише на своїй сторінці у фейсбуці  депутат Хмельницької облради від Нетішина Наталія Коваль.
“Отже в жовтні, після бюджетної комісії Руслан задав мені питання: чи працювала особисто я над виділенням коштів з обласного бюджету для Нетішина? пояснив він своє питання тим, що міський голова Олександр Супрунюк надав йому коментар, що “я до коштів відношення не маю”.

yayaya4тоді в жовтні я відмовилась коментувати слова мера. на той момент до мене доходили чутки, що міський голова в розмовах неодноразово наголошував, що я, як депутат, до виділення коштів відношення не маю, тим самим нівелюючи мою особисту роботу. зауважу, що я ніколи жодного разу не брала всю заслугу виключно на себе. а всюди при зручній нагоді дякувала і другому депутату від Нетішин – Івану Гладуняку і своїй фракції та її керівнику, керівнику департаменту фінансів і всім депутатам, які голосували та підтримували Нетішин в 2016 році.
направду ніхто не знає чого мені особисто коштувала ця

робота(окрім можливо Іван Коваль). бюджетні запити подавались з лютого місяця. протягом підготовки до квітневої сесії я кожен тиждень їздила в Хмельницький. на фракціях переконувала колег підтримати наше місто, фракцією ми ходили на прийом до голови обласної ради, купа листів тоді ще на в.о. губернатора. окрема історія – пройти бюджетну комісію, на якій подекуди робиться просто пекло, коли всі починають сваритись між собою і з фінансистами.

влітку так само неодноразово доводилось їздити в Хмельницький та просити керівника департаменту фінансів про допомогу. жовтнена комісія була жахлива. був висновок однієї з комісій забрати у Нетішина кошти, які вже були закладені. на комісії півтори години ми сварились тільки за той Палац Культури, мене особисто обзивали і принижували так, що за мене почали вступатись інші колеги. саме тоді виключно спільними зусиллями і роз’ясненнями ми з Іваном Васильовичем відстояли ці кошти. на комісії був мій чоловік і він був шокований рівнем поведінки окремих депутатів.
звичайно я – молодий депутат і не маю того досвіду чи впливу, який має мій колега Іван Гладуняк, до того ж він – голова бюджетної комісії і його слово набагато важливіше і впливовіше за моє. я завжди це визнавала і завжди про це говорила, я з повагою ставлюсь до досвіду і професіоналізму. проте і я особисто роблю все від себе залежне, щоб допомогти своєму місту.
коли ж міський голова починає принижувати особисто мою роботу і плюндрувати моє ім’я це викликає не тільки образу і розчарування, це відбиває бажання взагалі щось робити надалі. я б зекономила купу свого здоров’я, купу грошей(в Хмельницький я їду за власний кошт), купу нервів і з радісттю проводила свій час з своєю родиною, а не сварилась би з депутатами чи просила нескінченно у всіх допомоги.
зрештою я розумію для чого я це роблю і чому. я роблю це для свого міста і для його мешканців, а не для міського голови. тим паче, якщо він цієї роботи “не бачить” чи не цінує.
так я, як свідома, доросла людини, можу критикувати дії посадовців, коли вважаю це за доцільне. я не є чиїмось “сліпим” фанатом чи поціновувачем. більш того більшу частину своєї критики я тримаю при собі і на загал виношу самі значні речі.
менш з тим сподіваюсь, що Олександр Супрунюк – міський голова м. Нетішина. м. Нетішина. в подальшому перегляне своє ставлення до людей, які працюють заради цього міста і перестане всіх ділити на “своїх” та “чужих” чи мірятись заслугами. при такій посаді гратись в пісочниці несолідно.
дякую всім тим, хто мене підтримував протягом цього складного року. а тим, хто вірить будь-якій брехні відносно мене – бажаю включати періодично мізки.
Руслан, дякую за статтю. насправді брехня не одна, її все більше, але матеріал – класний.”