Д.Бабійчук та І.Васильчук змагались у Харкові

Д.Бабійчук та І.Васильчук змагались у Харкові

2-3 грудня у спортивному комплексі юридичного університету проходив відкритий турнір з боротьби самбо на призи президента Харкі­вської асоціації спортивних та бойо­вих єдиноборств Юрія Даниляка. На турнір приїхали більше сотні найсильніших спортсменів з дванадцяти областей України.

Медалі розігрувалися в семи вагових категоріях. Першими стали: 57 кг – Олек­сій Полтавцев (Донецька обл.); 62 кг – Олександр Співак (Одеська обл.); 68 кг – Геворг Хачатрян (Дніпровська обл.); 74 кг – Владислав Руднєв (Харківська обл.);  82 кг – Артем Харченко (Харківська обл.); 90 кг. – Іван Васильчук (Хмельницька обл.) та Сергій Звєрєв (Дніпровська обл.) +90 кг.

Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, кубками та цінними призами.

Цінним призом за кращу техніку в стійці був нагороджений харківський самбіст, курсант ХНУВС Владислав Руднєв, який в півфіналі переміг знаменитого самбіста заслуженого майстра спорту Дмитра Бабійчука з Нетішина.

Приз за кращу техніку в партері отримав інший вихованець Нетішинської КДЮСШ ППО ХАЕС Іван Васильчук. Сергій Звєрєв, чемпіон світу і Європи серед юніорів з самбо, подякував організаторам турніру, зазначивши, що такі змагання є гарним стимулом для борців до подальшого розвитку і вдосконалення спортивної майстерності.

джерело – https://perspekt.org.ua/news/d.babijchuk-ta-i.vasilchuk-zmagalis-u-harkovi