yayaya7Як пвідомляє perspekt.org.ua на Дошку Пошани «Вони – твоя гордість ХАЕС» на 2017 рік занесені імена та фотографії наступних працівників:

заступника начальника турбінного цеху з експлуатації Євгенія Євгенійовича ГРИШКА;

заступника начальника цеху ТАВ з монтажу та реконструкції Анатолія Володимировича ДЕМБІЦКОГО;

головного технолога СГТ Руслана Миколайовича КАРИКОВА (на знімку);

начальника зміни енерго­блока Володимира Олексійовича КОЗЕЛА;

провідного інженера РЦ з екс­плуатації устаткув­ання атомної елек­т­ро­станції Ігоря Богданов­ича РУДИКА;

начальника зміни турбінного це­­ху Івана Григоровича ЗАХАРЧЕНКА;

машиніста-обхідника з турбінного устаткування 6 групи ТЦ Володимира Олексійовича ПРОКОПЧУКА;

провідного інженера з експлуатації ЕЦ Віталія Юрійовича ПОВХА;

електрослюсаря ЕЦ з ремонту електричних машин 5 розряду Юрія Святославовича САВЧЕНКА;

майстра з ремонту 1 групи ЕЦ Віктора Михайловича НЕХА;

інженера з експлуатації 2 категорії ЦТАВ Віталія Олексійовича ДОРОШЕНКА;

начальника лабораторії ЦТАВ Сергія Васильовича КИРИЧЕНКА;

інженера з ремонту 2 категорії ЦТАВ Павла Вікторовича ПРАЗДНОВА;

провідного інженера-технолога ЕРП Степана Євгеновича ДРУКА;

майстра з ремонту 1 групи ЕРП Дениса Івановича ГОРДЄЄВА;

майстра з ремонту 1 групи ЕРП Назара Олексійовича СОЛОВЕЯ;

слюсаря-ремонтника 4 розряду ремонтно-механічного цеху ЕРП Володимира Володимировича ПІРОГОВА;

машиніста крану (кранівника) 6 розряду ЕРП Олександра Микола­йовича ВЛАСЮКА;

маляра 4 розряду РБУ ЕРП Надії Іванівни МОВЧАНЮК;

арматурника 5 розряду РБУ ЕРП Вячеслава Петровича БОРИСЮКА;

завідувача бюро перепусток ЗВВО Наталії Олексіївни МЕЛЬНИЧУК;

заступника начальника ВППР Ігоря Віталійовича ГРІШАНКОВА;

програміста системного 1 категорії СІТ Вячеслава Юрійовича УСТЮШКІНА;

апаратника блочної знесолювальної установки атомної електростанції 5 групи ХЦ Наталії Михайлівни МАНАКОВОЇ;

комірника ГТЦ Вікторії Миколаївни КОНДРАТЮК;

рибника 5 розряду ГТЦ Сергія Петровича ПОЛІЩУКА;

інженера-радіофізика 2 категорії ЦРБ Інни Олександрівни БУДЯКІВСЬКОЇ;

машиніста насосних установок 2 розряду КГ Галини Іванівни ГАЛИ;

начальника дільниці КГ Бориса Васильовича ТИМЧУКА;

інженера планово-економічного відділу КГ Ольги Валентинівни РИБАЧЕНКО;

провідного інженера з метрології МС Ігоря Васильовича ГОРБАЧУКА;

начальника відділу навчально-методичного забезпечення НТЦ Віктора Вячеславовича РОЙКА;

провідного інженера-радіофізика ВЯБ Павла Вікторовича БІЗЮКА;

дезактиваторника 3 групи ЦДПРВ Тамари Григорівни ДУБИНИ;

техніка 1 категорії ВРСіСЗ Людмили Соловіївни СКАРЖИНЕЦЬ;

старшого касира їдальні №9 відділу лікувально-профілактичного харчування ЦГЗ Любові Василівни АПОНЧУК;

прибиральника виробничих приміщень ЦГЗ Наталії Володимирівни ІВАШЕНЮК;

слюсаря з ремонту рухомого складу 5 розряду  ТрЦ Дмитра Яковича ГІРИЧА;

електрогазозварника 5 розряду ТрЦ Володимира Миколайовича ЄРЕМЕЙЧУКА;

водія спеціального автомобіля 1 класу ТрЦ  Володимира Івановича МАЗУРА.