За творчий сезон у Нетішині проходить чимало яскравих заходів за участю вокальних, хореографічних і театральних гуртків Будинку дитячої творчості. Ось і напередодні новорічно-різдвяних свят, колектив БДТ підготував для дітей-інвалідів, дітей учасників АТО, вихованців позашкільного закладу та усіх маленьких мешканців нашого міста новорічний ранок під назвою «Пригоди в аеропорту БДТиспіль»- повідомляє сайт НМР

Цьогоріч головним героєм свята став домовик Кузя, якого зіграла керівник театрального гуртка «Перевтілення» Ірина Цибульська.  За сценарієм в аеропорт БДТиспіль з’їжджаються гості з різних країн, таких як Гвінея, Ірландія, Америка і вітають усіх з прийдешнім Новим роком веселими піснями і танцями, та не очікувано на казковий ранок прилітає Баба Яга, яка викрадає годинник з головної зеленої красуні – ялинки, без якого не настане Новий рік. На поміч діткам з Києва прибуває Морозенко. Він допомагає віднайти чарівний годинник і повернути його на місце.

«Ігрова програма наших дитячих ранків дуже насичена. Присутні конкурси, руханки, загадки, вокальні і хореографічні номери від зразкового ансамблю та студії естрадної пісні «Вернісаж», зразкового театру пісні «Криниченька», зразкового ансамблю бального танцю «Шарм». Тому дітки різного віку беруть активну участь у заході і отримують за це гарні подарунки», – ділиться керівник Будинку дитячої творчості Оксана Борковська.

Неймовірна гра місцевих театралів, щасливі очі

малюків, аплодисменти батьків – саме таким запам’яталось нетішинцям новорічне свято від колективу БДТ.